∴ جمع آوری ۱۰۱ معتاد متجاهر در بوکان

فرمانده انتظامی شهرستان خبر داد؛

در آستانه هفته مبارزه با مواد مخدر و در مرحله دوم اجرای طرح های ارتقای امنیت اجتماعی در سطح شر بوکان ۱۴ معتاد متجاهر از مناطق مختلف بوکان جمع آوری و به مراکز بازپروری و ترک اعتیاد انتقال یافتند.

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس، فرمانده انتظامی بوکان شب چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار کانی پرس از اجرای مرحله دوم طرح ارتقای امنیت اجتماعی در مناطق مختلف شهر بوکان با هماهنگی مرجع قضایی خبر داد و افزود: این طرح با هدف پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز از حضور معتادین متجاهر و برخورد قاطع و قانونی با برهم زنندگان نظم و آرامش عمومی اجرا گردید

سرهنگ سلطان حیدری گفت: با همراهی و اطلاع رسانی شهروندان اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با مخلان نظم و امنیت اجتماعی همچنان در گستره بوکان ادامه دارد و در روز های آتی شاهد اجرای مراحل دیگری از آن خواهیم بود.

فرمانده انتظامی بوکان تصریح کرد: طی برگزاری طرح ارتقای امنیت اجتماعی از اواخر خرداد تا به امروز ۱۰۱ معتاد متجاهر از سطح شهر بوکان جمع اوری شده اند.

وی ادامه داد در مرحله اول این رزمایش نیز که در بوستان ها، پارک ها و تفرجگاه های شهر بوکان انجام گرفت این اماکن  از حضور معتادین متجاهر و برهم زنندگان نظم و آرامش عمومی پاکسازی شدند.

سرهنگ حیدری اظهار داشت: در همان طرح و با هماهنگی مراجع قضایی طرح جمع آوری خودروهای فاقد پلاک در دستور کار بوده و در صورت تردد در سطح شهر توقیف و به پارکینگ انتقال خواهند یافت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=356213

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات