تاریخ : چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰
7

شهادت مرزبانان؛ ارمغان سیاست‌ دوگانه آمریکا در برخورد با تروریسم

  • کد خبر : 355175
  • 10 خرداد 1399 - 0:52
شهادت مرزبانان؛ ارمغان سیاست‌ دوگانه آمریکا در برخورد با تروریسم

سیاست غرب در مبارزه با تروریسم همواره سیاست دوگانه بوده است. چرا که از یک سو تروریست‌ها را مورد حمایت قرار می‌دهد و از سوی دیگر نیروهای حافظ امنیت و آرامش ایران را تحریم می‌کند.

به گزارش اروم نیوز، امنیت، آرامش، نظم و اقتدار کشور مرهون تلاش‌های نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش و نیروی انتظامی است.

نیروهای مرزبانی ناجا به عنوان زیرمجموعه ای از نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح، در راستای حفظ امنیت و آرامش در کشور  در مرزهای کشور مستقر بوده و در راه دفاع از امنیت و آرامش کشور، هزاران شهید را تقدیم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است که آخرین مورد آن بامداد امروز شهادت سه نیروی مرزبان جمهوری اسلامی در سردشت به دست اشرار مسلح بوده است.

مرزبانان غیور میهن در بیش از یک هزار و ۳۰۰ کیلومتر از مرزهای آذربایجان غربی با کشورهای همسایه با همتی از جنس پولاد نگهبان مرزهای میهنمان بوده و در راه برقراری امنیت و آرامش در کشور جانفشانی می کنند و  زمانی که همگان درسایه امنیت پایدار مشغول زندگی روزمره هستیم جوانان مرزبان در نقاط صفر مرزی پاسدارِ این آسایش و امنیت هستند.

در حالی که این نیروی خدم و پرتلاش در راه دفاع از امنیت و آرامش در کشور تلاش کرده و در مرزها نگهبانی می دهند، آمریکا این نیروی خدوم و پرتلاش را که ارتباط مستقیم نیز با امنیت کشور دارد، به لیست تحریم هایش اضافه می کند اما حاضر به اضافه کردن گروهک های تروریستی با وجود داشتن کارنامه سیاه و ارتکاب جنایاتی در مناطق مختلف مرزی غرب و شمالغرب کشور علیه مردم مرزنشین و نیروهای نظامی، به لیست گروههای تروریستی نیست و از آنها نیز به انحا مختلف حمایت می کند.

تحریم ناجا، نشانه درماندگی و شکست آمریکا است

حجت الاسلام عیسی برادری امام جمعه تکاب در این خصوص در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز گفت: تحریم شخصیت ها و نهادهای انقلابی و نیروهای مسلح ما نشانه پستی، شکست و درماندگی و ضعف آمریکاست.

وی با بیان اینکه آمریکا، جایی که نمی‌تواند کاری کند به تحریم دست می‌زند، افزود: تحریم شخصیت‌ها و نهادهای انقلابی و نیروهای مسلح ما نشانه پستی، شکست و درماندگی و ضعف آمریکاست.

وی گفت: آنها اگر می توانستند، کاری انجام می دادند و لیکن نمی توانند کاری فراتر از تحریم انجام دهند و فقط به این مانور تبلیغاتی دست می زنند.

امام جمعه تکاب تصریح کرد: همین اقدامات سبب می‌شود که صلابت و اقتدار چهره ها، اشخاص و نهادهای انقلابی که توسط آمریکا تحریم می شوند، بیشتر می‌شود.

برادری اظهار کرد: چه سپاه، چه ناجا و یا هر جای دیگر که از سوی آمریکا تحریم می شوند، انگیزه و رنگ و بوی انقلابی بیشتر می گیرند و علاقه مردم نسبت به نهادها و شخصیت ها بیشتر می‌شود و اتفاقا کارایی آنها نیز بیشتر می‌شود.

وی با بیان اینکه آمریکا فاقد قابلیت و توانمندی برای مبارزه با ایران در مرحله عمل است، افزود: آمریکا اگر درست می گفت و این همه مانور تبلیغاتی انجام داده بود نفت کش های ما را که به سمت ونزوئلا در حال حرکت بود، متوقف می کرد.

امام جمعه تکاب با اشاره به اینکه با اینگونه اقدامات آمریکا، انگیزه، ایمان و حمایت از نظام و نهاد های انقلابی بیشتر می شود، گفت: آنها درمانده و بیچاره شده اند و نمی توانند با ما در میدان مبارزه اعم از نظامی، اقتصادی و سیاسی وارد رقابت شوند و قطعا اینگونه رفتارها نیز به نفع ایران تمام خواهد شد.

سه مرزبان ناجا که صبح امروز (جمعه 9 خرداد)‌ در سردشت به دست تروریست‌های مورد حمایت آمریکا به شهادت رسیدند

سیاست دوگانه غرب در مبارزه با تروریسم

اقتدار نیروهای مسلح و نیروی انتظامی در برابر زیاده خواهان و اراذل و اوباش سبب شده تا در کشور فضای آرامی داشته باشیم و امنیت در کشورمان برقرار باشد و همین امر سبب شده تا آمریکا با تحریم نیروهای حافظ امنیت کشورمان از سوی دیگر و حمایت از گروه‌های تروریستی و اشرار مسلح در مناطق مرزی ایران، به دنبال بی ثباتی و ناامنی در کشور باشد.

از سوی دیگر سیاست غرب در مبارزه با تروریسم همواره سیاست دوگانه است؛ به‌طوری‌که امروز عربستان حقوق‌بشر را نقض می‌کند، اما چون مجری سیاست‌های غرب در منطقه است، آمریکایی‌ها از رژیم سعودی حمایت می‌کنند و یا اشرار مسلح دست به جنایت در مرزهای ایران می زنند اما از آنها توسط آمریکا حمایت می شود اما علیه ایران که مخالف سیاست‌های آمریکا بوده و نیروهای مسلح ایران را که با شرارت ها و تروریست پروری های آمریکا در منطقه مقابله می کنند، تروریست می نامد و تحریم می کند.

این اقدامات آمریکا نشان می دهد که هدف آمریکا از تحریم نیروهای مسلح و اخیرا ناجا، در واقع نشانه گیری امنیت ایران است، چرا که عملکرد ناجا در عرصه های مبارزه و مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر، تروریستهای متجاوز در مرزهای کشور، اشرار، اراذل، سارقان، متجاوزان به حریم خصوصی افراد، قانون شکنان و تامین امنیت جانی، مالی و عرضی تک تک شهروندان در همه عرصه های زندگی از خانه تا وسیله نقلیه و مغازه و خیابان و فضای مجازی روشن و واضح بوده و این اقدام آمریکائی ها تلاش برای نا امن کردن زندگی شهروندان و خدشه وارد کردن بر امنیت داخلی و لگد مال کردن حقوق شهروندی بین ملت ایران بوده است.

آمریکا، حامی تحرکات تروریستی منطقه

حجت‌الاسلام سید مهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: آمریکا خود را حامی حقوق بشر نشان می دهد در حالی که خود، حامی  تحرکات تروریستی منطقه است.

وی افزود: آمریکا حامی پوشالی حقوق بشر و حتی حقوق حیوانات خود را معرفی می کند ولی ۱۲ تیر ماه۶۰ هواپیمای مسافربری ایران را ساقط کرد و مردم بیگناه و کودکان را به شهادت رساند.

امام جمعه ارومیه اظهار کرد: در طول تاریخ، تمام تحرکات تروریستی خاورمیانه با حمایت آمریکا انجام شده که سند بی آبرویی برای آمریکا است.

آمریکا محور تروریسم و تروریسم پروری در جهان است

حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده امام جمعه میاندوآب نیز در زمینه حمایت آمریکا از تروریسم، می گوید: آمریکا حامی تروریست های دنیا بوده و ایران اسلامی ۱۷ هزار شهید ترور تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است، کدام کشور به کشور دیگر حمله می کند و کدام کشور است که از تروریست ها حمایت می کند، آیا این آمریکا نیست که از گروههای تروریستی مانند جیش الشیطان و داعش حمایت می کند.

وی با بیان اینکه آمریکا محور تروریسم و تروریسم پروری در جهان است، افزود: ایجاد داعش که توسط ترامپ و القاعده که توسط هیلاری کلینتون رسما تشکیل آن توسط آمریکا اعلام شد، به راه انداختن جنگ های در یوگسلاوی با پوشش ناتو، حمله به افغانستان و اشغال این کشور، بمباران هیروشیما و ناکازاکی ژاپن، حمله به هواپیمای مسافربری ایران  از جمله اقدامات تروریستی آمریکای جنایتکار است.

پلیس از رفتار برده‌گونه در آمریکا، تا فداکاری برای مردم در ایران

در ایران اسلامی، نیروی انتظامی و مرزبانی در راه دفاع از وطن و امنیت و آرامش شهروندان جانفشانی می کنند و شهد شهادت می نوشند اما در آمریکا در جریان دستگیری یک مظنون در شهر مینیاپولیس آمریکا، خشونت پلیس منجر به مرگ فرد تحت بازداشت شده و رئیس جمهورش هم دستور حمله و تیراندازی می دهد.

حجت الاسلام حمید حسن زاده، امام جمعه میاندوآب در این باره نیز به خبرنگار اروم نیوز، گفت: ترامپ نه ایران را می‌شناسد نه رهبر ایران و نه نیروهای نظامی ایران را و نگاه او به نیروهای نظامی ایران همانند نگاه وی به نیروهای نظامی خود آمریکا و یا نیروهای ژاندارم و دوران شاهنشاهی است.

وی اظهار کرد: نیروهای نظامی ما یعنی حاج قاسم سلیمانی که حتی برای ماموریت برون مرزی نیز چیزی نمی گرفت و این ویژگی در همه نیروهای نظامی ما اعم از سپاه، ناجا و ارتشی وجود دارد.

آری نیروهای نظامی ما پا در رکاب ولایت بوده و برخلاف نیروهای پلیس آمریکایی که به زندگی شهروندان رنگین پوست خود اهمیت چندانی نمی دهند، حاضرند در راه دفاع از امنیت و آرامش کشور و مردم، جان فشانی کرده و  جان خود را فدا کنند و این را عملکرد ناجا در عرصه های مبارزه و مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر، تروریستهای متجاوز در مرزهای کشور، اشرار، اراذل و… و شهدایی که در این راه تقدیم نظام و انقلاب کرده است، به خوبی نشان می دهد.

به طور قطع ایران اسلامی به برکت رهبری حکیمانه و سربازان جان برکف ولایت در نیروهای مسلح و با همت و غیرت مرزبانان و مرزنشینان دلاور، جزیره باثبات و امن ترین کشور منطقه بوده و دشمنان رویای خود را در ناامن کردن ایران اسلامی به گور خواهند بود. مرزبانان و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نیز هوشیار و بیدار هستند و توطئه های دشمنان را خنثی خواهند کرد و قطعا انتقام خون مرزبانان شهیدمان را نیز گرفته خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=355175

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.