تاریخ : چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰
3

نیروی انتظامی حافظ امنیت جامعه جهانی در بحث مواد مخدر است

  • کد خبر : 355160
  • 08 خرداد 1399 - 11:52
نیروی انتظامی حافظ امنیت جامعه جهانی در بحث مواد مخدر است

امام جمعه بوکان تحریم نیروی انظامی از سوی آمریکا را نشان از ضعف و ناتوانی این کشور در رسیدن به اهداف شوم خود در ایران اسلامی داشت.

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس؛ ماموستا ملا عباس احمدی در این باره به خبرنگار ما اظهار داشت: بی تردید نیروی انتظامی نماد امنیت و آرامش جامعه است و تحریم های پوچ امریکا هیج تاثیری بر کارایی این نیروی کارامد و پرافتخار در کشور اسلامی ما ندارد.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی از بدو تاسیس تا کنون هزاران شهید را در راه امنیت و آسایش کشور تقدیم کرده است و این گونه تحریم های کورکورانه هیچ تاثیری بر فعالیت پرتوان آن نخواهد داشت.

امام جمعه بوکان تصریح کرد: نیروی انتظامی ایران اسلامی جدای از برقراری امنیت درون مرزهای کشور حافظ امنیت جامعه جهانی در سراسر اروپا و خود امریکا نیز به شمار می رود زیرا اگر رشادت های سبز پوشان انتظامی در مرزهای ایران و مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر نبود هم اکنون بسیاری از ملل جهان همچون درگیر بودن با ویروس کرونا درگیر معضلات اعتیاد در سطح جوامع خود نیز بودند که بسیار کشنده تر و مرگبار تر از کویید 19 است.

ماموستا ملا عباس احمدی با بیان اینکه دست امریکا در اجرای تحریم های کارامد بر جمهوری اسلامی شکست خورده است تصریح کرد: خود سیاست مداران امریکایی نیز می انند که این تحریم ها تنها شواف بازی ریس جمهور و تیم بی عقل وی در کاغ سفید برای راضی کردن سران رزیم صیهونیستی است.

امام جمعه بوکان افزود: امریکایی با با قرار دادن نیروی انتظامی در لیست تحریم ها به دنبال نا امن کردن جامعه هستند هرچند بی تردید در این مورد نیز با شکست مفتضحانه ای رو به رو خواهند شد زیرا مردم و نیروی انتظامی دارای پیوند های ناگسستنی هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=355160

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.