∴ آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۴۶۴۸ نفر رسید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در آذربایجان‌غربی به چهار هزار و ۶۴۸ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش اروم نیوز، جواد آقازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با شناسایی ۱۳۵ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی در مجموع تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان تا روز سوم خرداد ماه به چهار هزار و ۶۴۸ مورد افزایش پیدا کرد.

وی افزود: تا سوم خرداد مجموع تعداد ترخیصی از بیمارستان و بهبودیافتگان این بیماری در استان به سه هزار و ۶۷ نفر افزایش پیدا کرده است و متاسفانه در این مدت ۲۰۹ نفر از هم استانی ها جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، در مورد آمار شهرستانی مبتلایان کرونا، عنوان کرد: آمار مبتلایان به تفکیک شهرستان‌های استان، در ارومیه یک هزار و ۳۹۴ مورد ، اشنویه ۸۴ مورد، بوکان ۳۵۲ مورد، پلدشت ۲۱مورد، پیرانشهر ۱۰۷ مورد، تکاب ۱۳۸ مورد، چالدران ۱۶مورد، چایپاره ۴۹ مورد، خوی ۸۹۶ مورد، سردشت ۵۱ مورد، سلماس ۲۸۸ مورد، شاهین‌دژ  ۹۶ مورد، شوط ۲۶ مورد، ماکو ۵۲ مورد، مهاباد ۵۰۴ مورد، میاندوآب ۴۵۴ مورد، نقده ۱۲۰ مورد گزارش شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=355108

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات