∴ آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۴۳۵۵ نفر رسید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در آذربایجان‌غربی به چهار هزار و ۳۵۵ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش اروم نیوز، جواد آقازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با شناسایی ۱۱۲ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی در مجموع تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان تا روز اول خرداد ماه به چهار هزار و ۳۵۵ مورد افزایش پیدا کرد.

وی افزود: تا اول خرداد مجموع تعداد ترخیصی از بیمارستان و بهبودیافتگان این بیماری در استان به دو هزار و ۹۷۰ نفر افزایش پیدا کرده است و متاسفانه در این مدت ۲۰۱نفر از هم استانی ها جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، در مورد آمار شهرستانی مبتلایان کرونا، عنوان کرد: آمار مبتلایان به تفکیک شهرستان‌های استان، در ارومیه یک هزار و ۳۲۲ مورد ، اشنویه ۷۷ مورد، بوکان ۳۱۶مورد، پلدشت ۲۱مورد، پیرانشهر ۹۹ مورد، تکاب ۱۳۸ مورد، چالدران ۱۶مورد، چایپاره ۴۸ مورد، خوی ۸۱۹ مورد، سردشت ۴۹ مورد، سلماس ۲۶۸ مورد، شاهین‌دژ  ۹۶ مورد، شوط ۲۶ مورد، ماکو ۵۱مورد، مهاباد ۴۶۷ مورد، میاندوآب ۴۲۹مورد، نقده ۱۱۳ مورد گزارش شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=354933

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات