∴ روز قدس نماد اتحاد مسلمین در برابر ظلم است

امام جمعه بوکان:

امام جمعه بوکان گفت: روز قدس نماد اتحاد مسلمانان و آزادیخواهان جهان در برابر ظلم و ستم زورگیان است.

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس؛ امام جمعه بوکان روز قدس را مهمترین روز در راستای وحدت مسلمین در برابر ظلم دانست و عنوان کرد: روز قدس نماد اتحاد مسلمانان و آزادیخواهان جهان در برابر ظلم و ستم زورگیان است.

ماموستا ملا عباس احمدی باغ افزود: جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین و اشغال اراضی آنان یکی از منفورترین اقدامات بشری و بین المللی به شمار می‌رود که همین امر سبب اتحاد مسلمین در راه مقابله با این بی شرمی و ظلم شده است.

وی ادامه داد: بی تردید روز جهانی قدس عاملی برای وحدت مسلمانان و یکصدایی بشریت علیه جنایات رژیم اشغالگر قدس و حامیان منطقه ای و جهانی وی است.

این روحانی برجسته بوکانی تصریح کرد: لازم است مسلمین جهان البته نه تنها در روز قدس بلکه در تمام طول سال از همه ظرفیت‌های موجود برای ارسال پیام رهایی فلسطین از چنگال غاصبان صهیونیستی و دفاع از مردم فلسطین استفاده کرد.

امام جمعه بوکان خاطر نشان کرد: رژیم غاصب صیهونیستی در طول ۷۰ سال گذشته بیشترین جنایت های ضد بشری را با چراغ سبز امریکا انجام داده و بی تردید از ویروس کرونا برای جامعه بشریت بسیار خطر ناک تر و دردناک تر است.

وی در پایان گفت: انشالله این ویروس منحوص همچنان که رهبر معظم انقلاب فرمودند ۲۰ سال آینده را نخواهد دید و بار دیگر قدس شریف به اغوش اسلام باز خواهد گشت.
انتهای پیام/خ

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=354806

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات