∴ آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۴۰۸۶ نفر رسید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در آذربایجان‌غربی به چهار هزار و ۸۶ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش اروم نیوز، جواد آقازاده در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با شناسایی ۸۵ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی در مجموع تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان تا روز ۳۰ اردیبهشت ماه به چهار هزار و ۸۶ مورد افزایش پیدا کرد.

وی افزود: تا روز ۳۰ اردیبهشت مجموع تعداد ترخیصی از بیمارستان و بهبودیافتگان این بیماری در استان به یک هزار و ۸۵۹ نفر افزایش پیدا کرده است و متاسفانه در این مدت ۱۹۶ نفر از هم استانی ها جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، در مورد آمار شهرستانی مبتلایان کرونا، عنوان کرد: آمار مبتلایان به تفکیک شهرستان‌های استان، در ارومیه یک هزار و ۲۴۹ مورد ، اشنویه ۶۳ مورد، بوکان ۲۹۱ مورد، پلدشت ۲۰ مورد، پیرانشهر ۹۲ مورد، تکاب ۱۳۷مورد، چالدران ۱۵ مورد، چایپاره ۴۲ مورد، خوی ۷۸۰ مورد، سردشت ۴۵ مورد، سلماس ۲۳۷ مورد، شاهین‌دژ  ۹۶ مورد، شوط ۲۵ مورد، ماکو ۵۱مورد، مهاباد ۴۱۷ مورد، میاندوآب ۴۱۵ مورد، نقده ۱۱۱ مورد گزارش شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=354813

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات