∴ تیم تخصصی درمانی به خوی اعزام می‌شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی مرکز استان آذربایجان ‌غربی گفت: با توجه به وضعیت قرمز خوی از نظر شیوع و ابتلا به کرونا، تیم تخصصی درمان به شهرستان خوی اعزام می‌شود.

به گزارش اروم نیوز به نقل از کمیته اطلاع رسانی قرارگاه دانشگاهی مقابله با کرونا، امروز جلسه‌ای به حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان، اعضای هیات رییسه دانشگاه و متخصصی کمیته علمی مقابله با کرونای استان به منظور رسیدگی به وضعیت شیوع، بیماران بستری و مرگ و میر شهرستان خوی برگزار شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان ‌غربی گفت: با توجه به بررسی شیوع بیماری کرونا در شهرستان خوی، باید تمام قسمت‌ها به صورت یکپارچه در جهت شکستن زنجیره انتقال این بیماری اقدام کنند.

وی درباره اعزام تیم تخصصی به خوی، افزود: تیم تخصصی متشکل از معاونین درمان، بهداشت، پژوهش و متخصصین کمیته علمی مقابله با کرونای استان تشکیل شده و فردا برای بررسی های بیشتر و رسیدگی به مشکلات این شهرستان اعزام می‌شوند.

آقازاده درباره تجهیز بخش درمان شهرستان خوی بیان کرد: به منظور ارتقای سطح درمان این شهرستان، یک دستگاه سی تی اسکن برای بیمارستان آیت الله خویی تهیه و منتقل شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=354688

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات