∴ آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۳۸۳۰ نفر رسید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در آذربایجان‌غربی به ۳ هزار و ۸۳۰ نفر افزایش پیدا کرد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز، جواد آقازاده در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با شناسایی ۹۱ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی در مجموع تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان تا روز ۲۷ اردیبهشت ماه به ۳هزار و ۸۳۰ مورد افزایش پیدا کرد.

وی افزود: تا روز ۲۷ اردیبهشت مجموع تعداد ترخیصی از بیمارستان و بهبودیافتگان این بیماری در استان به یک هزار و ۶۰۵ نفر افزایش پیدا کرده است و متاسفانه در این مدت ۱۹۲ نفر از هم استانی ها جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، در مورد آمار شهرستانی مبتلایان کرونا، عنوان کرد: آمار مبتلایان به تفکیک شهرستان‌های استان، در ارومیه یک هزار و ۲۱۹ مورد ، اشنویه ۵۶ مورد، بوکان ۲۷۱ مورد، پلدشت ۲۰ مورد، پیرانشهر ۸۲ مورد، تکاب ۱۳۵ مورد، چالدران ۱۵ مورد، چایپاره ۴۰ مورد، خوی ۷۳۴ مورد، سردشت ۳۵ مورد، سلماس ۲۱۹ مورد، شاهین‌دژ  ۹۶ مورد، شوط ۲۵ مورد، ماکو ۴۹ مورد، مهاباد ۳۶۴ مورد، میاندوآب ۳۷۰ مورد، نقده ۱۰۰ مورد گزارش شده است.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=354661

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات