∴ فعالیت‌های جهادی جوانان در روزهای کرونایی جلوه‌ای از فرهنگ علوی را به تصویر کشید

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء:

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: فعالیت‌های جهادی جوانان در روزهای شیوع کرونا، به معنای واقعی کلمه جلوه‌ای از فرهنگ علوی را به تصویر کشید.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم‌نیوز، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرایی عصر امروز در مراسم تجلیل از دانشجویان جهادی دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد ارومیه، اظهار داشت: جوانان ایران اسلامی به ویژه آذربایجان غربی در طول روزهای شیوع کرونا، در صحنه حاضر بودند و با فعالیت‌های جهادی خودشان فرهنگ علوی و مهدوی را به منصه ظهور رساندند.

وی، با بیان اینکه در دین مبین اسلام به مقوله جهاد و همراهی مردمی که در عسرت و سختی هستند، تاکید زیادی شده است، ادامه داد: اگر دیروز جوانان ما در در جبهه‌های نظامی از کشور دفاع می‌کردند امروز افسران عرصه سلامت میدان‌داری می‌کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی، با بیان اینکه خدمت جهادگران به جانبازان بالای ۷۰ درصد اوج اخلاص آنها در خدمت را به تصویر کشید، ادامه داد: همچنین سرکشی از جانبازان و خانواده‌های شهدای شاخص مورد توجه مسئولین است، اما نباید خانواده‌ شهدای حاشیه شهر مورد غفلت قرار گیرد.

وی، لازمه جلب رضایت خداوند متعال را اخلاص در اعمال دانست و گفت: خلوص نیت و در نظر گرفتن خشنودی خداوند، ویژگی بارز شهدا به شمار می‌رود.

حجت‌الاسلام نجفقلی زاده سرایی، با بیان اینکه جهادگران باید شهید باکری را الگوی خود قرار دهند، اضافه کرد: تاریخ انقلاب اسلامی ایران مملوء از خاطرات مجاهدانی همچون شهید امینی، باکری و کاظمی است که باید آنها را برای نسل جدید بازگویی کرد.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=354357

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات