∴ دیوار حائل دستاورد سه ساله کلنگ زنی بیمارستان ۶۴ تختخوابی تامین اجتماعی در مهاباد

بیمارستان ۶۴ تخت و خوابی تامین اجتماعی مهاباد که نماینده این شهرستان برخلاف مکاتبات رسمی و اظهارات مدیران این سازمان اصرار دارد از آن به عنوان ۹۶ تخت و خوابه یاد کند پس از گذشت سه سال از کلنگ زنی با پیشرفتی لاک پشتی تنها به احداث بخشی از دیوار حائل زمین این بیمارستان که […]

بیمارستان ۶۴ تخت و خوابی تامین اجتماعی مهاباد که نماینده این شهرستان برخلاف مکاتبات رسمی و اظهارات مدیران این سازمان اصرار دارد از آن به عنوان ۹۶ تخت و خوابه یاد کند پس از گذشت سه سال از کلنگ زنی با پیشرفتی لاک پشتی تنها به احداث بخشی از دیوار حائل زمین این بیمارستان که بر سر مالکیت آن نیز معارضاتی وجود دارد ختم شده است.

به گزارش موکریان، وزیر سابق کار تعاون و رفاه اجتماعی با همراهی مرحوم نوربخش ریاست وقت سازمان تامین اجتماعی در سفری چند دقیقه ای به تاریخ هفتم دی ماه سال ۹۶ کلنگ احداث بیمارستان تامین اجتماعی در مهاباد را بر زمین کوباند.

بیمارستانی که قرار بود چند روز بعد از کلنگ زنی و پس از تشریفات قانونی به پیمانکار واگذار شود، اما اکنون پس از حدود گذشت سه سال از این واقعه تنها به نصب یک تابلو و احداث بخشی از دیوار حائل محوطه آن خلاصه شده است.

نماینده مهاباد که برخلاف اظهار نظر رسمی مسئولان تامین اجتماعی از این بیمارستان به عنوان ۹۶ تخت و خوابه یاد می کند، در همان روز کلنگ زنی در یک گفت و گوی مطبوعاتی وعده داده بود که این بیمارستان طی چهار سال به بهره برداری برسد، وعده ای که پس از گذشت سه سال و بنا بر خبر منتشر شده درکانال اطلاع رسانی این نماینده که از آغاز عملیات احداث فاز اول این بیمارستان خبر داده و تصریح کرده که فاز اول تنها به ساخت دیوار حائل آن ختم خواهد شد!.

محمودزاده روز گذشته نیز وعده سه سال پیش خود را تکرار کرده و مدعی شده که این بیمارستان تا چهار سال دیگر به بهره برداری خواهد رسید.

برابر مستنداتی که در اختیار موکریان قرار گرفته، موافقت اصولی و مجوز احداث این بیمارستان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی توسط نماینده وقت مهاباد اخذ شده؛ که البته در آن زمان به دلیل نبود زمین مناسب مسکوت مانده بود.

وعده دهی های غیر واقعی نماینده فعلی مهاباد تنها به این بیمارستان مختوم نبوده است و اغراق در احداث ساختمان اداری و درمانگاه عمومی هلال احمر در محل شیر و خورشید سابق این شهرستان که از آن به عنوان درمانگاه تخصصی یاد کرده است را نیز باید به این دست عملکردسازی های غلو آمیز محمودزاده اضافه کرد.

مهاباد دارای بیش از ۱۰۰ هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی است که در شرایط فعلی از خدمات محدود یک درمانگاه در این شهرستان بهره می گیرند.

انهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=353832

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات