∴ پلمپ ۹۷ واحد صنفی در بوکان

در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی؛

در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا، پس از تذکرات مکرر به کسبه ای که قوانین را رعایت نمی کردند، اداره صمت بوکان با همراهی اتاق اصناف، دستگاه قضا و پلیس اقدام به پلمپ ۷۰ واحد صنفی متخلف کرده‌اند.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس؛ پیرو مصوبه ستادهای ملی و استانی و شهرستانی پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس و در زمینه اجرای طرح “فاصله گذاری اجتماعی” همه اصناف و مغازه‌های غیر ضرور موظف هستند فعالیت خود را تعطیل و متوقف کنند.

در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا، پس از تذکرات مکرر به کسبه ای که قوانین را رعایت نمی کردند، اداره صمت بوکان با همراهی اتاق اصناف،دستگاه قضا و پلیس طی ۶ روز گذشته اقدام به پلمپ ۷۰ واحد صنفی متخلف کرده‌اند.

رئیس اداره صمت بوکان روز جمعه در همین رابطه به خبرنگاران گفت: براساس تصمیم ستاد مقابله با کرونای بوکان از روز سوم فرردین ماه تا به امروز  بیش از ۹۷ واحد صنفی که می بایست تعطیل می بودند ولی اقدام به بازکردن واحد صنفی خود کرده بودند پلمپ شدند.

حسین عبدی افزود: برابر دستور ستاد پیشگیری از گسترش کرونا در بوکان که و همچنین طرح فاصله گذاری اجتماعی در صورت فعالیت اصناف نسبت به پلمب محل کسب آنها اقدام خواهد شد و در راستای بسته بودن اصناف غیرضروری گشت مشترکی با همکاری نیروی انتظامی و اداره صمت و اتاق اصناف انجام می‌شود.

وی ادامه داد: روزانه ماموران  واحدهای صنفی در قالب چهار اکیب از سطح شهر بازدید و به مسوولان واحدهای صنفی متخلف تذکر کتبی می‌دهند ولی با این اوصاف صاحبان برخی اصناف به این تذکرها توجه نکرده و به فعالیت ادامه میدهند.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=351494

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات