∴ مجموعه پتروشیمی از دغدغه های اصلی مسئولان میاندوآب است 

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب:

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: مجموعه پتروشیمی میاندوآب در این برهه از زمان، از دغدغه های اصلی شبکه بهداشت و درمان است، تعطیل شدن این مجموعه در شایع نشدن بیماری کرونا بین کارکنان آن، بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر،سهراب حیدری در وبینار رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و رئیس قرارگاه کنترل ‌‌مدیریت ویروس کرونا اظهار کرد: در روزهای اخیر وضعیت بیماری کرونا در این شهرستان پایدار و STABLE است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود: بیماران کرونا مثبت در بخش ایزوله تنفسی و ICU بیمارستان عباسی بستری میاندوآب هستند.

وی گفت: برای پرستاران غیر بومی به منظور محدودیت در رفت و آمد، استراحتگاه و پانسیون پرستاری در نظر گرفته شده و برای پرستاران شاغل در بخش ایزوله تنفسی نیز استراحتگاه بین شیفت در نظر گرفته ایم.

حیدری با بیان اینکه از نظر دارو و تجهیزات مشکل جدی در شهرستان نداریم، تصریح کرد: از تمامی خیرین، سمن ها، موسسات مردم نهاد و به ویژه ستاد مردمی مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان میاندوآب تقدیر و تشکر می نمایم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود: مجموعه پتروشیمی میاندوآب در این برهه از زمان، از دغدغه های اصلی شبکه بهداشت و درمان است، تعطیل شدن این مجموعه در شایع نشدن بیماری کرونا بین کارکنان آن، بسیار حائز اهمیت است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=351512

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات