اندازه فونت : +
آقازاده
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان:

تعداد مبتلایان به کرونا در آذربایجان‌غربی به ۵۴۶ نفر رسید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، با اشاره به ابتلای ۴۹ نفر طی ۲۴ ساعت گذشته به بیماری کرونا در استان، گفت: بر اساس آخرین آمار، از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان ۵۴۶ نفر به این بیماری مبتلا شده‌ اند.

به گزارش اروم نیوز، جواد آقازاده شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۹ نفر به تعداد مبتلایان و یک نفر به تعداد جان باختگان بر اثر بیماری کرونا در آذربایجان‌غربی اضافه شده که با این حساب تعداد کل مبتلایان در این استان به ۵۴۶ نفر رسید.

وی، افزود: تاکنون نمونه آزمایشگاهی یک‌هزار و ۴۵۶ نفر مشکوک به بیماری کرونا در آذربایجان‌غربی دریافت شده که جواب ۳۷.۵ درصد از آن ها مثبت بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، عنوان کرد: تاکنون ۲۷۴ نفر از مبتلایان به کرونا در استان که حدود ۵۰ درصد مبتلایان را شامل می‌شوند، بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده‌اند.

وی، در خصوص آمار ابتلای شهرستانی، گفت: تعداد مبتلایان در شهرستانی مختلف به ترتیب شامل؛ ارومیه ۱۷۹ ، بوکان ۷۱ ، خوی ۷۲ ، شاهین دژ ۳۴ ، میاندوآب ۴۵ ، مهاباد ۳۲ ، تکاب ۱۸ ، نقده ۲۱ ، سلماس ۱۲ ، ماکو ۹ ، سردشت ۱۶ ، پیرانشهر ۱۱ ، اشنویه ۱۱ ، چالدران ۳ ، چایپاره ۴ ، پلدشت ۴ و شوط ۲نفر است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=351455