∴ محدودیت های کنترلی در ورودی های آذربایجان غربی اعمال می شود

استاندار آذربایجان‌غربی:

استاندار آذربایجان غربی، گفت: ممنوعیتی در تردد به استان وجود ندارد و هدف اصلی ایجاد محدودیت در تردد برای افراد مشکوک به کرونا از طریق کنترل های بهداشتی است.

به گزارش اروم نیوز، محمدمهدی شهریاری صبح امروز در واکنش به سخنان شب گذشته رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی مبنی بر اعمال ممنوعیت تردد به استان، با اشاره به توافقات انجام گرفته با استاندار آذربایجان شرقی در خصوص استقرار ایست های بازرسی مشترک در ۴محور مواصلاتی، اظهار داشت: ممنوعیتی در تردد مابین دو استان وجود ندارد و هدف اصلی ایجاد محدودیت در تردد برای افراد مشکوک به کرونا از طریق کنترل های بهداشتی است.

وی، با اشاره به اینکه علیرغم همه درخواست ها متاسفانه بخشی از مردم بی توجه به این مسئله نسبت به انجام مسافرت اقدام نمودند افزود: با توجه به اینکه روند شیوع بیماری کرونا سرعت گرفته است از مردم درخواست می کنیم از ترددهای غیرضروری و مسافرت خودداری نمایند.

استاندار آذربایجان غربی، در خصوص شرایط فعالیت ادارات و دستگاه های اجرایی نیز گفت: به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، ادارات و دستگاه های اجرایی با کمتر از ۱۰ درصد نیروها تا ۱۵ فروردین فعالیت داشته باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=351185

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات