∴ تولد نوزاد سالم از مادر کرونایی در پلدشت

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت خبر داد؛

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت گفت: روز گذشته نوزاد سالم از مادر مبتلا به کرونا در بیمارستان امام خمینی(ره) پلدشت متولد شد.

به گزارش اروم نیوز، آیدین رحیم زاده جهانداری در گفتگو با آراز سسی در خصوص تولد نوزاد از مادر مبتلا به کرونا، اظهار داشت: صبح امروز با اقدامات و تلاش های بی نقص ریاست بیمارستان، متخصص زنان و زایمان و کادر مامایی و پرستاری بیمارستان امام خمینی (ره) نوزادی بصورت صحیح و سالم و از مادری مبتلا به کرونا در پلدشت متولد شد.

وی، افزود: نوزاد متولد شده که دارای شرایط عمومی مناسب بود به خانواده اش تحویل داده شد ولی مادر برای مداوا و مراقبت های ویژه به بیمارستان شهرستان خوی اعزام شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدشت، با اشاره به افزایش ۱ مورد دیگر به مبتلا شده های کرونا ویروس در پلدشت اظهار کرد: سومین فرد مبتلا به ویروس کرونا در شهرستان پلدشت متاسفانه از نزدیکان دومین فرد مبتلا در این شهرستان است که با عدم رعایت نکات و توصیه های بهداشتی مبتلا شده است.

وی، با اشاره به اینکه به اعضای خانواده هایی که مبتلا به ویروس کرونا هستند توصیه شده به مدت ۱۴ روز خودشان را در خانه قرنطینه کنند، افزود: اگر مردم به این موضوع توجه جدی نکنند و وضعیت اینطور پیش رود و نتوانیم اعضای خانواده های مبتلایان را قرنطینه نماییم افراد زیادی در شهرستان به این ویروس مبتلا می شوند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=351191

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات