∴ مشارکت نیروهای مسلح در مقابله با کرونا ستودنی است

استاندار آذربایجان‌غربی:

استاندار آذربایجان‌غربی از مشارکت نیروهای مسلح در مقابله با کرونا تقدیر کرد.

به گزارش اروم‌نیوز، محمدمهدی شهریاری صبح امروز، در دیدار با فرماندهان قرارگاه حمزه(ع) و سپاه شهداء، اظهار داشت: توانمندی‌های شکل گرفته در بستر شکست کرونا از جمله راه اندازی بیمارستان صحرائی، استراحتگاه، ضدعفونی معابر، غربالگری و کنترل مبادی ورودی و طرح بسیج ملی توانسته از شیوع افسارگسیخته ویروس کرونا در استان جلوگیری کند.

وی، به روند شیوع ویروس کرونا در استان اشاره کرد و گفت: همکاری دستگاه های اجرایی و عموم مردم با مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت و مقابله با کرونا رضایت بخش است.

استاندار آذربایجان‌غربی، افزود: متاسفانه علیرغم همه هشدارها هنوز بخشی از جامعه خطر کرونا را جدی نگرفته اند و انتظار می رود تا این افراد نیز نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و سیاست مهم در خانه ماندن اهتمام جدی داشته باشند.

وی، در ادامه تعطیلی بازارهای سنتی، پاساژهای تجاری و مراکز پرتجمع تا ۱۵ فروردین و نیز کنترل مبادی خروجی و ورودی و اجرای غربالگری را در پیشگیری از شیوع کرونا و قطع زنجیره انتقال موثر دانست.

در این دیدار، تدابیر لازم در خصوص آمادگی قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) و سپاه شهدا برای افزایش فعالیتهای مقابله ای از جمله راه اندازی و تجهیز بیمارستان صحرائی و نیز تولید ماسک و اقلام ضد عفونی بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=351069

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات