∴ بهبود شاخص‌های توسعه‌ای و تداوم دستاوردهای مثبت اقتصادی؛ دو راهبرد اصلی آذربایجان‌غربی در سال ۹۹

استاندار آذربایجان‌غربی:

استاندار آذربایجان‌غربی، به مناسبت حلول سال جدید پیامی صادر کرد.

به گزارش اروم‌نیوز، متن پیام نوروزی محمدمهدی شهریاری به شرح زیر است:

سال ۹۸ با تمام فراز و نشیب هایی که داشت و سال سختی برای مردم ایران بود اما در حوزه کسب دستاوردهای اقتصادی برای آذربایجان غربی سال خوبی بود.

سال ۹۸ را با سیل آغاز و با کرونا در سال ۹۹ کماکان ادامه می دهیم. امید آن داریم که با همراهی مردم و توجه عملی به راهبرد در خانه ماندن خستگی را از تن کادر درمان و پزشکی استان که خالصانه در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند خارج می کنیم.

سال ۹۸ در شاخص های اقتصادی شاهد اتفاقات خوبی بودیم. از کسب رتبه برتر بهبود فضای کسب و کار برای سه فصل پیاپی به عنوان یکی از ارکان اساسی رونق و جهش تولید گرفته تا کاهش نرخ بیکاری، رشد صادراتی، رتبه نخست احیای واحدهای تولیدی راکد، رشد سرمایه گذاری، رتبه نخست امنیت سرمایه گذاری و بهبود شاخص های سلامت و گاز رسانی و آبرسانی روستایی و سرمایه گذاری ۱۰ هزار میلیارد تومانی دولت در بخشهای مختلف.

اعتقاد و باور راسخ داریم آنچه در کسب دستاوردهای مثبت اقتصادی استان در سال ۹۸ به وقوع پیوست ماحصل اتحاد و همراهی مردم و همه ارکان استان بوده است. تداوم روند بهبود شاخص های توسعه ای در زمینه سرانه درآمدی، زیرساخت های آموزشی و ورزشی و نیز فرهنگی در گرو همراهی و همدلی همگانی است.

از تلاش و همراهی همه مردم، مدیران و مسئولان، روحانیون، نیروهای نظامی و انتظامی ، مرزداران و مرزبانان، نیروهای اطلاعاتی، رسانه ها و سازمان های مردم نهاد، کارکنان پرتلاش دستگاه های اجرایی، نخبگان، همه و همه که دل در گرو آبادانی و سربلندی ایران عزیز و استان همیشه سرفراز آذربایجان غربی دارند قدردانی می کنم.

ضمن تبریک سال جدید و آرزوی صحت و سلامتی برای یکایک مردم شریف و نجیب آذربایجان غربی، امید آن داریم که با همت جمعی از بحران کرونا و آبادانی قطور نازنین نیز به سربلندی عبور می کنیم و دوباره در مسیر توسعه همه جانبه و متوازن برای این خطه عزیز گام بر می داریم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=351052

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات