اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، حجت الاسلام عسگر امامی امروز در مراسم یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای بخش باروق میاندوآب در سخنانی اظهار داشت: حاج قاسم به عنوان فرمانده محور مقاومت به مردم دنیا این پیام را داد که ما می توانیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه شهادت حاج قاسم صدور انقلابی دیگر بود، افزود: انقلاب در حال صدور به دنیاست و شهادت حاج قاسم سرعت صدور انقلاب به دنیا را بیشتر کرد.

وی با اشاره به دشمنی های دشمنان با انقلاب و نظام اسلامی، گفت: دشمنان انواع دشمنی ها و توطئه ها و تحریم ها سناریوهای خود را مرحله به مرحله اجرا کردند ولی با هوشیاری و بصیرت مردم کاری از پیش نبردند.

امامی به موضوع برجام نیز اشاره و اظهار کرد: در موضوع برجام نیز ما به تعهدات خود عمل کردیم آنها به تعهدات خود عمل نکردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب به انتقام سخت نیز اشاره ای داشت و گفت: ابرقدرتی آمریکا از بین رفته و آمریکا رو به افول است و در انتقام خون حاج قاسم ویارانش ما نخستین سیلی انتقام سخت را محکم نواختیم و این انتقام سخت نیز ادامه خواهد داشت.

وی به مشکلات اقتصادی نیز اشاره و با بیان اینکه باید در انتخاب خود دقت داشته باشیم، افزود: تفکرات لیبرالیسم یعنی حمایت از سرمایه داری و مشکلات اقتصادی نیز ناشی از این نوع تفکرات است و لذا باید در انتخاب خود دقت داشته باشیم.

امامی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرمودند که باید قوی شویم، اظهار کرد:  باید قوی شویم و یکی از راههای قوی شدن حضور پرشور در صحنه های مختلف مانند راهپیمایی ۲۲ بهمن که مشت محکمی بر دهان دشمنان بود و در آینده نزدیک، انتخابات است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه باید با حضور خود باعث قوی شدن شویم، تصریح کرد: حضور حداکثری دندان طمع دشمنان را از این کشور کوتاه می کند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=349241