اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، امیر سحابی در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات معاونت خدمات شهری شهرداری ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: رمز موفقیت خدمات شهری در همدلی سازمان های زیر مجموعه است.
وی، افزود: سازمان ها دست به دست هم داده و بحران ها را در مواقع مختلف مدیریت می کنند.
معاون خدمات شهری شهردار ارومیه با اشاره به آماده باش کارکنان شهرداری طی رورهای گذشته، ابراز کرد: ۴۸ ساعت کاری کامل همکاران ما در وضعیت قرمز بودند و کسی از همکاران به خانه مراجعه نکردند تا شهر را مناسب سازی کنند.
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه نیز در این نشست خبری، افزود: ۷۲ ساعت آماده باش کامل داشتیم و طی این مدت یک هزار و ۳۲۲ نفر از همکاران شهرداری ارومیه با ماشین آلات و تجهیزات اقدام به برف روبی و مناسب سازی تردد در خیابان ها و کوچه ها کردند.
احد یوسفی، با اشاره به توضیحات مختصری از شهر، تاکید کرد: ارومیه با جمعیتی بیش از ۸۰۰ هزار نفر، ۹۰۰ شارع اصلی بالای ۱۶ متر و ۲۳ هزار و ۲۰۰ کوچه زیر ۱۶ متر دارد، که اولویت با شارع های اصلی، کوچه های سربالایی، مدارس و دانشگاهها و بیمارستان ها و عموما حوزه های عمومی است.
وی گفت: ۱۳۲۲ نفر با ماشین آلات و تجهیزات در آماده باش کامل بودند، ۹۰۰ نفر از پاکبانان نیز زحمت برف روبی و جمع آوری زباله ها را داشتند.
رئیس سازمان ندیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: با وجود محدودیت ها در نیروی انسانی و ماشین آلات، با پیش بینی های درستی که داشتیم قبل از شروع بارش ها نیروها در نقاط بحرانی حاضر می شدند و اقدام به مدیریت بحران می کردند.
انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=349005

مطالب مرتبط