∴ تکرار تخلف آشکار تبلیغاتی و غفلت مجدد دستگاه‌های نظارتی

گزارش؛

بار دیگر با غفلت دستگاه‌های ناظر و مسئول در حوزه انتخابات، شاهد تخلف آشکار از سوی یک مقام مسئول هستیم که طبق قانون حق دخالت در امور تبلیغاتی را ندارد.

به گزارش اروم نیوز، شب گذشته و در آستانه آغاز زمان رسمی تبلیغات انتخابات مجلس یازدهم، بسیاری از نامزدهای انتخاباتی مراسم افتتاحیه ستادهای خود را برگزار کردند.

در این میان، بار دیگر با غفلت دستگاه‌های ناظر و مسئول در حوزه انتخابات، شاهد تخلف آشکار از سوی یک مقام مسئول هستیم که طبق قانون حق دخالت در امور تبلیغاتی را ندارد.

شهردار ارومیه که در دوره قبلی انتخابات و بدون داشتن دلیل موجه به تبلیغ علنی پسرخوانده اقدام کرد، در این دوره نیز با حضور در ستاد این کاندیدای انتخاباتی به سخنرانی و اعلام حمایت علنی از وی پرداخت.

هرچند شاید مسئولان و متولیان انتخابات، ارائه تذکر را در این زمینه توجیه مناسبی بپندارند اما دیگر نمی‌توان بی توجهی و غفلت عمدی از چنین تخلف واضح و عظیمی را نادیده گرفت.

حضور مدیر دستگاه اصلی خدمات رسان در حوزه شهری در ستاد تبلیغاتی کاندیدای خاص قطعا سبد رای کاندیدا را تحت تاثیر مستقیم قرار داده و این امر ورود جدی و بی‌محابای دستگاه‌های متولی برخورد با تخلفات را می‌طلبد.

جهت جلوگیری از بروز هرگونه شائبه و شبهه، مسئول و رئیس یک دستگاه اجرایی و خدمات‌رسان همانطور که حق حضور در ستاد انتخاباتی کاندیدای خاص را ندارد، یقینا حق مرخصی گرفتن چند روزه برای تبلیغ مستقیم یک فرد را هم ندارد!

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=348942

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات