∴ پیش ثبت‌نام عتبات عالیات در آذربایجان‌غربی آغاز می‌شود

از امروز؛

رئیس سازمان حج و زیارت آذربایجان‌غربی گفت: پیش‌ثبت‌نام عتبات عالیات از امروز در آذربایجان‌غربی آغاز شده و تا ۲۵ بهمن ادامه می‌یابد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز، محمدرضا ندیری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه ها، اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده، پیش ثبت‌نام زائران کاروان‌های اعزامی عتبات عالیات از امروز آغاز و زائران از ۲۴ اسفند تا ۳۰ فروردین سال ۹۹ به عتبات اعزام می‌شود.

وی، تصریح کرد: در این رابطه زائران لازم است پیش از ثبت نام نهائی در کاروانها، در فرصت زمانی مشخص شده به سامانه پیش ثبت نام عتبات عالیات به نشانی /‏/atabat.haj.ir  مراجعه و پس از نام‌نویسی و ثبت اطلاعات مربوطه کد رهگیری دریافت کنند.

رئیس سازمان حج و زیارت آذربایجان‌غربی، بیان کرد: پیش ثبت‌نام عتبات عالیات در آذربایجان‌غربی از ساعت ۹ صبح روز امروز ۱۶ بهمن آغاز و تا ساعت ۱۶ روز جمعه ۲۵ بهمن انجام می‌شود.

ندیری، افزود: افرادی که مبادرت به ثبت نام گروهی ۳۵ نفره می‌کنند، در صورتی که تعدادی از آنها منصرف و از گروه خود خارج شوند و عدد گروه کمتر از ۲۵ نفر شود گروه مذکور حذف و در قرعه‌کشی شرکت داده نخواهند شد.

وی، گفت: با توجه به اینکه سفارت عراق برای صدور روادید اصل گذرنامه زائرین را دریافت می‌کند، باید گذرنامه معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار تا تاریخ تشرف و وجود صفحه خالی برای صدور روادید صورت پذیرد.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=348023

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات