اندازه فونت : +
هوشمند

به گزارش اروم نیوز، احد هوشمند صبح امروز در آئین کلنگ زنی پردیس سینمایی آزادی ارومیه که با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی برگزار شد، اظهار داشت: در چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، سینما آزادی ارومیه در قالب طرح توسعه عمرانی و بازسازی سینماهای حوزه هنری در کل کشور که تا به امروز به صورت تک سالن مورد استفاده شهروندان ارومیه قرار می گرفت، با همت سازمان سینمایی و مسئولین به پردیس سینمایی تبدیل می شود.

وی، افزود: در سطح کشور اکران فیلم ها بالای ۱۵ فیلم اکران می شود که ۷ فیلم در سرگروه بوده و برخی فیلم ها در اکران آزاد قرار می گیرند که در سینماهای ارومیه به صورت تک سالن با ترافیک اکران مواجه می شویم.

رئیس حوزه هنری آذربایجان غربی، ابراز کرد: وقتی تعداد سالن های سینمایی زیاد باشد برای تمام سلیقه ها می توان انواع فیلم ها را اکران کرد، در یک سالن فیلم کودک، سالن دیگر فیلم کمدی و … که برای این مجموعه سینمایی ۸ سالن اکران و فودکورت و تجهیزات رفاهی مطابق با استاندارهای روز طراحی شده است.

وی، تاکید کرد: بخش سالن تخصصی کودک در شمالغرب کشور برای اولین بار اجرایی می شود و برای مدت ۶ ماه در تابستان سال آتی این پردیس سینمایی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=347836