∴ سپاه در انتخابات از هیچ شخص و جناحی حمایت نمی‌کند

فرمانده سپاه شهداء:

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: کشورمان با اقتدار تمام در برابر آمریکای جنایت کار ایستاد و هیبت دشمن را در جهان شکست.

به گزارش اروم نیوز به نقل از آراز سسی، سردار حبیب شهسواری شب گذشته در نشست بصیرت افزایی و روشنگری بسیجیان که در مجتمع فرهنگی و هنری بصیرت پلدشت برگزار شد، با اشاره به شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، اظهار داشت: هر کسی خود را وقف خداوند کند، خداوند آن شخص را به مقام والا می رساند.

وی، تصریح کرد: حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی نشان دهنده محبوبیت سردار بوده و بزرگترین تشییع بعد از ارتحال حضرت امام خمینی(ره) را رقم زد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، با اشاره به سیلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به آمریکا، گفت: کشورمان با اقتدار تمام در برابر آمریکای جنایتکار ایستاد و هیبت دشمن را در جهان شکست.

وی، با تاکید بر لزوم حضور پرشور مردم در انتخابات، بیان داشت: سپاه پاسداران در انتخابات از هیچ شخص و جناحی حمایت نمی کند، وظیفه ما این است که شاخصه های انتخاب اصلح را تشریح کنیم.

سردار شهسواری، گفت: امنیت و سلامت انتخابات بر عهده ما بوده و اجازه نمی دهیم کسی خدشه ای بر آن وارد کند.

وی، با تاکید بر حفظ وحدت و یکپارچگی مردم، افزود: دشمن ۴۰ سال است که برای ما نقشه های شوم طراحی می کند ولی به خاطر وحدتی که داریم نقشه هایشان نقش بر آب می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=345813

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات