∴ «حاج قاسم» آیینه‌ای بود که تبدیل به هزاران «سلیمانی» شد

فرمانده سپاه شهداء تصریح کرد؛

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: سردار سلیمانی آیینه‌ای بود که شکست و تکه‌های آن تیز و برنده تر شد و از خون وی هزاران سلیمانی رویید .

به گزارش اروم نیوز به نقل از مرزداران ، همایش مرزنشینان با عنوان وحدت و امنیت پایدار، عصر امروز با حضور فرمانده سپاه شهداء، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء استان اذربایجان غربی، اقشار مختلف مرزنشینان و مسئولین در حسینیه «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو اظهار داشت: یکی از شیوه های دشمنان در کشور ما و کشور های منطقه و جامعه اسلامی ایجاد تفرقه می باشد و در این راستا تلاش های زیادی کرده اند اما با هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری  تیرشان به سنگ خورده است.

سرهنگ پاسدار سید مهدی غفاری، افزود: امروز هدف و وظیفه ای که است اینکه خود را آماده کنیم برای کارزاری سخت به نام انتخابات که با حضور دشمن شکن و انتخاب اصلح ، اینده کشور خود را تضمین کنیم.

در ادامه این برنامه، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، اظهار داشت: نباید عملیات هایی نظیر کربلای ۵ را فراموش کنیم، باید این ها را برای نسل های آینده به خصوص جوانان بازگو کنیم چراکه شهدا و رزمندگان دفاع مقدس و از خود گذشتگی آن‌ها ذخیره انقلاب اسلامی است.

وی، از عملیات کربلای ۵ به عنوان پیچیده ترین جنگ و عملیات یاد کرده و گفت : ما عملیات های موفق انجام دادیم که تئوریسین های دنیا متعجب ماندند. پیچیدگی این عملیات به قدری بود که مشکلات ۸ سال دفاع مقدس همه جمع در عملیات کربلای ۵ بود که بزرگ ترین ، پیچیده ترین و حساس ترین عملیات است.

سردار حبیب شهسواری، عنوان کرد: هرکس از عملیات کربلای ۵ سالم برگشته بدانید شهید زنده است، یکی از رزمندگان این عملیاتذهم سردار سلیمانی بود؛ شهیدی که شهید بود و شهید شد.

وی، ضمن برشمردن خصوصیات سردار سلیمانی، گفت: سردار سلیمانی به عنوان مالک اشتر ولایت بود که تمام عمر خود را در خدمت مردم و اطاعت امر ولی فقیه سپری کرد. عمر سردار با برکت و هر لحظه زندگی او برگ زرینی در این انقلاب بود که روحیه دیگر به حیات انقلاب بخشید

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی،  ادامه داد: خضوع و خشوع سردار سلیمانی به قدر بود که وقتی به دیدار خانه شهید می‌رفت خم می‌شد و کفش مادر شهید را می بوسید. ایشان مطیع امر خدا بود و اخلاص عمل داشت و به همین دلیل خداوند محبت او را در قلب مردم افزون کرد.

وی، اتحاد و وحدت جهان را از برکت خون سردار سلیمانی دانسته و گفت:  برکت خون سردار سلیمانی باعث شد تمام جهان متحد شود و سپاه با موشک های که خود با دست جوانان و فرزندان شما تولید کرده بود پادگان عین الاسد را به عین الجسد تبدیل کرد.

سردار شهسواری، ابراز داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با عملیات موشکی خود اقتدار و هیبتی که آمریکا برای خود ایجاد کرده بود و روسیه از آن می‌ترسید را شکست و سخنی که امام راحل گفته بود به حقیقت پیوست اینکه : می‌توانیم سیلی بزنیم و هیبت را بشکنیم و چیزی هم نشود.

وی، با اشاره به سخنان ترامپ درباره حمله به ۵۲ نقطه ایران، گفت: آمریکا برای تلافی عملیات موشکی سخن از ۵۲ نقطه به میان آورد، همه جا آماده باش شد و فرزندان انقلاب جرات رصد فضایی کشور را زیر رصد عملیاتی آوردند و در مرزهای کشور تمام هواپیماهای آمریکایی در ۵ کیلومتری مرزها پرواز می‌کردند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، تاکید کرد: سپاه به عنوان خادم مردم این مسئولیت را پذیرفته است. آماده باش ۱۰۰ درصد یعنی حتی پرنده هم پرواز کند باید در فضا زده شود اما دسیسه های موجود در این زمینه مشخص خواهد شد که توسط چه کسانی بوده است.

وی، در تعریف واژه پاسدار، گفت : پاسدار از مردم است، همراه مردم است، برای مردم خواهد مرد و در راه خدمت به این مردم حتی اگر قطعه قطعه شود به وظیفه خود عمل خواهد کرد. پاسدارها فرزندان شما هستند، رهبر یک ذوالفقار ندارد بلکه ذوالفقارهای زیادی وجود دارند که مطیع رهبر هستند و خون سردار سلیمانی هم صدها مطیع به وجود آورد .

سردار شهسواری، با اشاره به اقدام شجاعانه سردار حاجی زاده فرمانده هوا فضای سپاه، گفت: سردار حاجی زاده همان فردی است که عین الاسد را زد و در مقابل دشمن أشِدّاءَ عَلَی الکُفَّار بود و در مقابل مردم خاضعانه عذرخواهی کرد یعنی نماد رُحَمَاءَ بَینَهُم شد.

وی، با اشاره به وظیفه سپاه، گفت: افتخار سپاه این است که برای محرومین کار می‌کند چراکه امام(ره) نگفت محروم گفت ولی نعمت.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، خاطرنشان کرد: تلاش و وظیفه ما روشنگری برای مردم در راستای حضور حداکثری در انتخابات است و ما حق تحمیل نظر نداریم. باید شاخص های اصلح را تبیین کنیم.

وی، ادامه داد: اگر تا الان نمایندگان درستی داشتیم وضعیت اقتصاد این نبود و این همه افتضاح به بار نمی‌آمد. چرا وقتی میگوییم ماکارونی و روغن گران می‌شود همه بیرون می‌ریزند؟ به خاطر این است که مردم به مسئولین اعتماد ندارند اما وقتی می‌گوییم مسئله امنیتی است خیالمان راحت است چرا؟ چون سپاه و نیروهای نظامی ضامن امنیت کشور هستند.

سردار شهسواری، ابراز داشت: امنیت و سلامت انتخابات وظیفه ماست و هیچ کس از سپاه پاسداران اجازه ندارد تبلیغ افراد را کند. هر فرد منتسب به سپاه در بحث تبلیغات انتخابات ورود پیدا کند به شدت برخورد خواهد شد .

سپاه پاسداران بازوی توانمند رهبر انقلاب است

حجت الاسلام و المسلمین عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرایی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء آذربایجان غربی هم در این مراسم، گفت :  نمایندگان مجلس ۴۰ سال خوابیدند و تازه تایید کردند که در کتاب های ما در مورد جنایات آمریکا نوشته شود! هنوز معلوم هم نیست این مصوبه وه زمانی اجرایی می‌شود.

وی، افزود: افرادی چون سید حسن نصرالله، عماد مغنیه و سید بدرالدین جزو نیروهای وومن و مخلص انقلابی هستند. علت کینه‌ورزی آمریکا نسبت به سپاه به خاطر این است که بازوی توانمند رهبر می باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با اشاره به دستاورد های انقلاب اسلامی، گفت: فرزندان این نظام با تفکر امام(ره) و انقلابی گری توانسته‌اند موشک هایی تولید کنند که رعشه بر اندام آمریکا و اسرائیل بیاندازند.

وی، تاکید کرد: امروز سپاهی که به وسیله خون پاک شهدا شکل پیدا کرده، هنوز با واژه های گذشته مسیر را طی می‌کند، امروز دشمن می شناسد که خط مشی سپاه چیست و از همین می‌ترسد.

وی در پایان گفت: امروز اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را مدیون وحدت اهل سنت و تشیع هستیم.

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=345897

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات