∴ سروقامتان ناشنوای آذربایجان‌غربی مقام سوم کشوری را کسب کردند

رئیس هیات ورزش‌های ناشنوایان استان:

رئیس هیات ورزش‌های ناشنوایان آذربایجان‌غربی، از کسب مقام سوم توسط والیبالیست‌های استان در رقابت‌های کشوری خبر داد.

عبدالسلام معروفی، در گفت‌و‌گو با اروم‌نیوز، اظهار داشت: به دنبال برگزاری چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور والیبال آقایان ناشنوایان یادواره ۱۸۰۰۰ شهید خراسان رضوی که با هدف استعدادیابی و انتخابی تیم ملی برگزار شد، تیم آذربایجان غربی با اقتدار تمام و در نهایت شایستگی بر سکوی سوم این مسابقات ایستاد و مدال برنز را کسب کرد.

وی، افزود: ورزشکاران والیبالیست ناشنوا با کمترین امکانات و حمایت ها با کمتر از ۳ ماه تمرینات شبانه روزی، فشرده و با برگزاری چندین مسابقه درون استانی، توانستند به این جایگاه مهم و ارزشمند کشوری برسند که جای بسی افتخار است.

رئیس هیات ورزش‌های ناشنوایان آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: هیات با تمام قدرت در راستای حل مشکلات ورزشکاران گام برداشته و به رغم همه کمبود اعتبارات و حمایت های مالی و معنوی برخی از مسوولان و ادارات از جمله ادارات ورزش و جوانان و بهزیستی توانسته یک تیم قوی و منسجم تشکیل دهد، ادامه این مسیر سخت و ناهموار نیازمند کمک مسئولان ارشد استانی و شهرستانی بوده و قهرمانان و ورزشکاران ناشنوای استان به شدت نیازمند حمایت مدیران مربوطه هستند.

وی، گفت: در حال حاضر، برخی رشته های ورزشی در سطح استان میلیون ها و چه بسا چند میلیارد از جاهای مختلف هزینه و حمایت می شوند ولی به رغم وعده های برخی از مسئولان، تاکنون ریالی از سوی هیچ ارگان و یا نهادی برای قهرمانان و ورزشکاران ناشنوا کمک صورت نگرفته است.

معروفی، ادامه داد: ورزشکاران ناشنوا در رشته های کشتی، دوومیدانی، تکواندو و اینک والیبال افتخارآفرینی کردند، همچنین ورزشکاران ناشنوای توانمندی در بخش های مختلف والیبال، فوتسال، کشتی، تکواندو، دوومیدانی، تنیس روی میز، شطرنج و غیره وجود دارند که می توانند برای استان افتخارآفرینی کنند و این مهم نیازمند حمایت و همراهی مسئولان استانی و شهرستانی است.

گفتنی است؛ تیم اعزامی آذربایجان‌غربی به مسابقات والیبال متشکل از «رامز مجرد، امیر افخمی سرای، جعفر علیزاده، آرام داداش خانی، رسا ملک زده، حسین نعمت پور، سینا رشیدی، فراز اصغرزاده، پیمان سعیدزاده، احمد بهادری، میرعلی باقری و فرشاد سعیدزاده با سرمربیگری مجید محمدزاده قره باغ و سرپرستی مهدی چناقلو» بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=344042

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات