∴ هواداران تیم ۹۰ برنده اصلی مسابقه با فجر سپاسی بودند

مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه:

مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه گفت: هواداران حاضر در ورزشگاه برنده اصلی مسابقه ۹۰ و فجر سپاسی بودند.

به گزارش اروم نیوز، یحیی بهاری ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران که در خانه مطبوعات ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: به تعویق انداختن بازی با فجر سپاسی شیراز عامل اصلی باخت بود و ما ۷ روز از تعطیلات نیم فصل تیم را از دست دادیم و تیم در یک استراحت اجباری قرار گرفت.
وی، افزود: بازی دیروز با فجر سپاسی شیراز حساس ترین بازی نیم فصل اول بود و لازم بود تا مسئولان استانی در کنار تیم حضور داشته باشند، اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و می توان گفت هواداران حاضر در ورزشگاه برنده اصلی این مسابقه بودند.
مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه ابراز کرد: نیم فصل دوم به مراتب سخت تر از نیم فصل اول بوده و خوشبختانه تیم فوتبال ۹۰ ارومیه درحال حاضر یکی از شانس های مسلم صعود به لیگ برتر است.
بهاری بیان کرد: متاسفانه داوران در روند بازی دیروز با فجر سپاسی شیراز، جایگاه میزبان و میهمان را اشتباه گرفته بودند و ما نتوانستیم به نتیجه مطلوب دست یابیم.
وی تاکید کرد: لازم است که بتوانیم مسئولان شهری و استانی را در راستای حمایت از تیم متقاعد کنیم.
مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه گفت: در نیم فصل دوم اگر نتوانیم ۳۰ الی ۴۰ درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم، قطعا بازیکنان و کادرفنی تیم می توانند قرارداد خود را به صورت یکطرفه فسخ کرده و با تیم های دیگر قرارداد ببندند و در این صورت تیم با چالش جدی مواجه خواهد شد.
بهاری، افزود: رشد و عملکرد تیم فوتبال نود ارومیه در قیاس با سال اول از رشد ۱۰۰ درصدی برخوردار بوده و امروز باشگاه نود به عنوان یک باشگاه مردمی در میان مردم و هواداران شناخته می شود و اگر در شهر ۲ میلیارد اعتبار برای این تیم وجود ندارد، نباید انتظارات خود را نیز به سوی لیگ برتر سوق دهیم.
وی در ادامه سخنان خود گفت: در رابطه با باشگاه ۹۰ اجحاف صورت گرفته و از اصحاب رسانه انتظار می رود در این رابطه کالبدشکافی کنند که چرا این باشگاه حتی یک دفتر رسمی ندارد.
مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه تاکید کرد: وظیفه بخش دولتی حمایت از بخش خصوصی بوده و نمی تواند تیم داری کند و موظف است که بتواند برای بخش خصوصی ردیف بودجه مشخص کند.
یا باید برای همیشه رده قهرمانی در شهر را فراموش کنیم یا اینکه بتوانیم حمایت بخش خصوصی را به دست آوریم و تمامی مسئولین باید با اتحاد کامل و دست در دست هم برای باشگاه نود تلاش کنند و خوشبختانه بعد از چهل سال موفق شدیم کاور چمن ورزشگاه تختی را تهیه کنیم.
بهاری اذعان کرد: تا پایان نیم فصل باید بتوانیم تیم را به یک آرامش نسبی برسانیم و ما در سه بازی آخر نیم فصل اول دو باخت را تجربه کردیم و این فقط از عدم تمرکز بازیکنان و کادر فنی تیم ناشی می شود.
وی همچنین تصریح کرد: هیچگونه حمایتی از سوی صداوسیمای استان برای پخش بازی های تیم فوتبال ۹۰ ارومیه صورت نگرفته و برای پخش هر بازی به مبلغ ۶ میلیون تومان قرارداد بسته شده است.
مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه گفت: با توجه به اینکه زنوزی با صراحت اعلام کرده تمامی بدهی های قبلی باشگاه برعهده خود آنها و باشگاه ماشین سازی است، اما درحال حاضر بدهی باشگاه به دروازه بان سابق ماشین سازی به مبلغ ۱ و نیم میلیارد تومان بوده که باید از سوی باشگاه ۹۰ پرداخت شود و در صورت عدم پرداخت بدهی، طی سال آینده پنجره نقل و انتقالات باشگاه به دستور فیفا بسته خواهد شد.
انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=344027

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات