اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز به نقل از آراز سسی، یاسر محمد زاده در کارگروه اشتغال شهرستان که ظهر امروز در سالن جلسات فرمانداری پلدشت برگزار شد با اشاره به اقدامات بنیاد برکت گفت: عوامل بنیاد برکت ۶ روستای پلدشت را به عنوان روستای هدف انتخاب کرده و افرادی که دراری شرایط اعلامی باشند جهت اعطای وام و توانمند سازی انتخاب می کنند.

وی تصریح کرد: محدودیتی در اجرای این طرح وجود ندارد.

معاون عمرانی فرماندار پلدشت افزود: این اقدامات در راستای تقویت روستاییان بوده و اقدامی بسیار شایسته است.

۶ روستای شهرستان برای اجرای طرح اشتغالزایی برکت انتخاب شده اند

انوری گفت: ۶ روستای شهرستان برای اجرای طرح اشتغالزایی برکت انتخاب شده اند که ۴ روستا در بخش مرکزی و ۲ روستا در شهر نازک است.

وی با اشاره به اینکه در این روستاها ۷۰۰ نفر بررسی و ۲۲۳ نفر تایید شده است، تصریح کرد: نزدیک به ۸ میلیارد تومان جذب اعتبار شده است که نتیجه خوبی است.

وی با پیش بینی جذب ۱۰ الی ۱۲ میلیارد تومانی در سطح شهرستان برای اجرای طرح برکت اظهار کرد: در اجرای این طرح با کسی تعارف نداریم و بازرسی های منظمی بصورت سرزده از طرحی که توسط گیرنده وام صورت می گیرد و در هر مرحله ای کوچکترین انحراف در صرف اعتبار توسط بازرسان گزارش شود فرد گیرنده اعتبارات به قسمت اجرا بانک عامل معرفی شده و اعتبارات پس گرفته می شود.

مجری طرح اشتغالزایی بنیاد برکت در پلدشت افزود: تمام خرید ها برای اجرای طرح ها بصورت متمرکز صورت می گیرد تا انحرافی صورت نگیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=343093

مطالب مرتبط