∴ بهره برداری از ۲ واحد مسکونی مددجوی توسط سپاه در بوکان

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس؛ به همت قرارگاه محرومیت زدایی حمزه سید الشهداء و بسیج سازندگی سپاه بوکان و با حضور مسئولان روز یک شنبه ۱۰ آذر ماه ۲ واحد منزل مسکونی مددجوی در روستاهای سلامت و موسی این شهرستان افتتاح شدند. سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی در حاشیه افتتاح این طرح‌ها […]

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس؛ به همت قرارگاه محرومیت زدایی حمزه سید الشهداء و بسیج سازندگی سپاه بوکان و با حضور مسئولان روز یک شنبه ۱۰ آذر ماه ۲ واحد منزل مسکونی مددجوی در روستاهای سلامت و موسی این شهرستان افتتاح شدند.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی در حاشیه افتتاح این طرح‌ها گفت: این منازل مسکونی در راستای طرح ساخت منازل مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) توسط بسیج سازندگی سپاه بوکان و قرارگاه سازندگی حمزه سید الشهدا ساخته و امروز شاهد بهره برداری از آنان هستیم

وی افزود: طبق توافقات سازمان بسیج مستضعفین و کمیته امداد امام خمینی(ره) ساخت ۱۰هزار واحد مسکونی در سراسر کشور از شهریور سال گذشته استارت زده شده و پیرو همین توافقات ساخت ۲۳واحد مسکن مددجویی به همت سپاه بوکان و همکاری کمیته امداد امام (ره) در شهرستان نیز آغاز شده است که ۱۰ واحد آن قبلا تحویل مددجویان شده بود و هم اکنون شاهد افتتاح دوزادهمین منزل احداثی سپاه برای ممدجویان در روستاهای دور افتاده بوکان هستیم.

سرهنگ پاسدار جمشیدی عنوان کرد: برای ساخت این واحد‌ها و سایر واحدهای افتتاح شده هرکدام ۴۰۰ میلیون ریال به همراه نیروی انسانی توسط سپاه پاسداران، هزینه شده است.

وی بیان کرد: در برنامه های سال ۹۸ سپاه بوکان نیز ۱۳واحد مددجوی کمیته امداد، کلید خورده که به یاری حق تعالی در حال انجام هستنند.

فرمانده سپاه بوکان در پایان عنوان کرد: سپاه برنامه‌های متعددی در امر محرومیت زدایی در شهرستان طراحی کرده است که به یاری خداوند و در آینده‌ای نه چندان دور از آن‌ها بهربرداری خواهد شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه بوکان نیز در حاشیه بهره برداری از ای واحد ها به خبرنگار ما گفت: این منازل در متراژ ۵۵ متر و با هزینه ۴۰۰ میلیون ریال برای مدد جویان معرفی شده از سوی کمیته امدادامام خمینی(ره) در سطح روستاهای مختلف شهرستان بوکان احداث شده و می شوند.

میثم حنیف زاده افزود: تا کنون ۱۲واحد به بهره برداری رسیده و ۲ واحد دیگر نیز با پیشرفت ۸۰ درصدی تا ماه آینده به مددجویان تحویل داده خواهد شد.

انتهای پیام/خ

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=343142

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات