∴ ثبت نام ۳۳ داوطلب نمایندگی مجلس در آذربایجان‌غربی

در نخستین روز از ثبت‌نام؛

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی، با اشاره به آغاز ثبت نام از داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: در نخستین روز ۳۳ نفر با حضور در ۱۰ حوزه انتخابیه نسبت به ثبت نام اقدام کردند.

به گزارش اروم‌نیوز، علی مصطفوی دقایقی قبل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ثبت نام از داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی امروز ۱۰ آذر با دستور وزیر کشور همزمان در ۱۰ حوزه انتخابیه استان نیز آغاز شد، اظهار داشت: از مجموع ۳۳ نفر ثبت نامی در روز نخست دو نفر خانم هستند.

وی، با بیان اینکه ۲۱ نفر از ثبت نام شدگان دارای مدرک کارشناسی ارشد، یک نفر دیپلم با سابقه نمایندگی مجلس، یک نفر لیسانس،۶ نفر تحصیلات حوزوی و ۴ نفر نیز دارای مدرک دکترا هستند، ادامه داد: کمترین سن ثبت نامی ۳۰ و بالاترین سن نیز ۶۶ سال بود.

رییس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی، گفت: از مجموع ثبت نام شدگان در روز نخست ۴ نفر فرهنگی،۳ نفر بازنشسته، ۴ نفر شغل آزاد، ۵ نفر استاد دانشگاه،۷ نفر کارمند،۴ نفر روحانی، ۲ نفر نماینده فعلی مجلس و یک نفر وکیل و ۳ نفر نیز با عنوان شغلی سایر ثبت نام نموده اند.

وی، تصریح کرد: ۳۵ درصد از ثبت نام شدگان امروز سابقه داوطلبی ادوار نمایندگی مجلس و ۳۲ درصد نیز دارای سابقه ایثارگری هستند.

مصطفوی، با تقدیر از همکاری و همراهی رسانه ها در جلب مشارکت حداکثری از داوطلبین نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خواست تا ثبت نام را به روز آخر نسپارند و در حین ثبت نام نیز مدارک لازم را به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=343134

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات