اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، سرهنگ کریم علی نژاد در آئین تجمع بسیجیان ارومیه که در حسینیه اعظم ثارالله و به مناسبت ۵ آذر برگزار شد، اظهار داشت: ایران به جهانیان ثابت کرده یکی از قدرت های بزرگ دنیاست و آن را در ساقط کردن پهپاد آمریکایی نشان داد.

وی، با اشاره به برگزاری اجتماع شکوهمند بسیجیان به مناسبت سالروز تشکیل بسیج ۲۰ میلیونی در ۶ نقطه از ارومیه همزمان با سراسر کشور، افزود: مردم آگاه ارومیه در راهپیمایی مقابله با اخلالگران و اغتشاشگران در روز شنبه حماسه دیگری خلق کرده و نشان دادند در صحنه های مختلف پشت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه، حضور گسترده بسیجیان را در لبیک به فرمان رهبری عنوان کرد و گفت: ۴۰ سال قبل امام خمینی (ره) دستور تشکیل بسیج و ارتش ۲۰ میلیونی را صادر کردند که نقطه عطفی در انقلاب اسلامی پدید آمد.

علی نژاد، تاکید کرد: از روزهای نخست تشکیل بسیج، این شجره طیبه الطاف خود را نشان داد و در روزهای جنگ و پس از آن در مردمیاری اقدامات ارزنده ای انجام داد.

وی ادامه داد: معنای بسیج این بود امام سرنوشت انقلاب را به دست جوانان آن روز بسپارد و آن جوانان این اعتمادی را که به آنان شده است ببینند، بنابراین برما واجب است این مسیر پاک و مطهر انقلاب اسلامی را با قدرت و استقامت و دور از محافظه کاری و استقامت ادامه دهیم و پاسدار راه امام و مطیع رهبری باشیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=342625

مطالب مرتبط