∴ مدیریت جهادی و پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی باعث عقب‌راندن دشمن می‌شود/ حضور مردم و هدایت رهبر انقلاب عامل شکست توطئه اخیر بود

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی:

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: برای شکست دشمن در عرصه اقتصادی نیازمند وجود مدیران جهادی و پیاده سازی اقتصاد مقاومتی هستیم.

به گزارش اروم‌نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرایی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه ارومیه، با اشاره به اینکه امروز یک چله پرافتخار در پرونده بسیج که با عنایت امام و پشتیبانی رهبر انقلاب تشکیل شده، وجود دارد، اظهار داشت: چرا استکبار با تفکر بسیج مخالف است؟ این مخالفت بخاطر این است که تفکر عامل اقتدار کشور، جهادگری، فداکاری، انقلابی‌گری و فاصله از تناقض است.

وی، افزود: طی هفته گذشته، جنگ جهانی جدید علیه نظام اسلامی رخ داد که با بصیرت مردم شکست خورد. نتایج این جنگ جهانی که با حمایت سرویس‌های اطلاعاتی غرب بود، چیزی جز پیروزی مردم، انقلاب و نظام اسلامی نبود.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: افرادی که امید داشتند تا با آشوب باعث شکست نظام شوند، با هدایت رهبری و تفکر بسیجی مردم شکست خوردند و بار دیگر شاهد پیروزی بزرگ برای ایران اسلامی شدیم.

وی، ادامه داد: رهبری دقیق، هوشمند و نافذ توانست فتنه جدید را خاموش کند و در نتیجه دشمن بار دیگر ناکام ماند. فشار حداکثری دشمن بازهم با حضور رهبر انقلاب شکست خورد.

حجت‌الاسلام سرایی، بیان داشت: برخی کشورها طی ۶ ماه با تغییر نظام مواجه شدند اما جمهوری اسلامی ایران در این معرکه موفق بوده و در تمام فتنه‌ها سربلند شده است.

وی، گفت: ملت بزرگ ایران ائتلاف شیاطین را شکست داد چراکه این توطئه با همفکری تمام شیاطین انجام شد و پیاده‌سازی شد که خوشبختانه بار دیگر با بصیرت و خدامحوری این توطئه را شکست دادند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، خاطرنشان کرد: دشمن در کشور دنبال بدنه اجتماعی بود ولی فهم و شعور مردم بر این توطئه غلبه کرد. این همان علتی است که امام خمینی(ره) مردم ایران را والاتر و بالاتر از مردم زمان پیامبر اکرم می‌دانست.

وی، ابراز داشت: پیوند مردم ایران با آرمان‌های نظام اسلامی بازهم به عینه مشاهده شد و دشمن به وضوح مشاهده کرد که این ملت همواره پشتیبان رهبری و آرمان‌های نظام اسلامی هستند.

حجت‌الاسلام سرایی، اضافه کرد: علت کینه‌توزی آمریکا وجود تفکر بسیج است که همیشه پیروزی مردم را رقم زده است. در قضایای اخیر، اقتدار نظام و اعتماد مردم به رهبر انقلاب اسلامی بازهم نمایش داده شد و با وجود هجمه سنگین شاهد پیروزی نهایی بودیم.

وی، با اشاره به اینکه دشمن همواره در عرصه سیاسی و نظامی شکست خورده، اظهار داشت: در آینده هم شاهد شکست در عرصه اقتصاد خواهد بود.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، تاکید کرد: امروز دشمن از وجود مدیران دلسوز و انقلاب ترس دارد.

وی، با اشاره به برخی اتفاقات ناگوار در عرصه مدیریت استانی نیز، بیان داشت: چرا هنگام افتتاح استادیوم شهید باکری هیچ‌کس توجه نداشت که نام این شهید بزرگوار در تابلو نیست؟ چرا باید مدیران استان و استاندار هیچ توجهی نداشته باشند؟!

حجت‌الاسلام سرایی، ادامه داد: مدیریت جهادی موجب عقب راندن دشمن می‌شود. امروز تنها سخنرانی و ادعا داشتن نمی‌تواند حلال مشکل باشد. امروز نیازمند جهادگری مدیران هستیم.

وی، گفت: امروز رشد مسائل کشور تنها در اقتصاد مقاومتی خلاصه می‌شود، اگر جز این بود در کشورهای غربی شاهد مشکلات نبودیم. امروز تنها راه نجات اقتصاد کشور حرکت به سوی اقتصاد مقاومتی است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، در پایان سخنان خود، ابراز داشت: امروز بدنه بسیج به تبعیت از امام خامنه‌ای در تمام عرصه‌ها نقش‌آفرین است و در برابر فتنه‌گری های شیاطین و در راس آن‌ها آمریکا می‌ایستد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=342070

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات