∴ بیانیه جبهه مردمی فعالان فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی آذربایجان غربی در محکومیت آشوب‌گری

جبهه مردمی فعالان فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی آذربایجان غربی در خصوص اتفاقات اخیر و دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی ضد آشوبگری بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش اروم‌نیوز، متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الواحد القهار….

در خصوص اتفاقات چند روز اخیر که بعد از افزایش قیمت سوخت و اقدام دولت در جهت اجرای ناگهانی آن موجبات ناراحتی مردم غیور ایران اسلامی را فراهم آورده بود و متعاقبا اعتراض مسالمت‌آمیز بخشی از مردم را به همراه داشت ، مورد سو استفاده دشمنان ملت قرار گرفت. دشمن مثل همیشه با احساس اینکه موقعیتی پیش آمده تا بار دیگر از این فرصت برای پیاده کردن افکار شوم وریختن زهر خود بر بدنه ملت ایران استفاده کند، با تمام قوا به میدان آمد، اما بحمدالله به واسطه هوشمندی و هوشیاری ملت غیور مثل همیشه ، نتوانست هیچ غلطی بکند.

هرچند بخشی از ایران عزیزمان به واسطه جولان ضدانقلاب و عده ای فریب خورده و با استفاده از انواع ابزارهای نظامی مورد هجوم بیرحمانه قرار گرفت و در کنار آن رسانه های بیگانه در همه ابعاد به منظور ایجاد شبهه در اذهان عمومی وارد میدان شدند، اما به لطف خدا و رهبری مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب و به فضل مجاهدت نیروهای انقلابی این فتنه در نطفه خفه شد.

امروز دشمن به دنبال نگاه پلید و جنایتکارانه خود علیه ملت ایران و با سواستفاده از حق اعتراض مردم به وضعیت گرانی و معیشت این چنین با گسیل نیروهای ضدانقلاب به میدان، سعی دارد تا از موقعیت پیش آمده برای ضربه زدن به امنیت و آرامش ایران اسلامی کمال بهره را ببرد.

حضور و بروز مردم درصحنه دفاع از ماهیت انقلاب اسلامی همواره نقطه عطف تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی بوده و موجبات خشم و ناراحتی دشمنان را از این ملت شهیدپرور در طول مدت چهل سال عمر انقلاب اسلامی فراهم آورده است. اینک بار دیگر این مردم شریف ایران و بالاخص مردم شریف آذربایجان غربی و ارومیه که در همه زمان ها و موقعیت های حساس و خطیر همواره در دفاع از امنیت و اقتدار کشور در خط مقدم بودند ،تصمیم گرفته اند: روز شنبه ۲ آذرماه ساعت ۱۰ صبح از محل خیابان عطایی به سمت میدان انقلاب اسلامی (ایالت) گردهم آمده و بار دیگر ضمن بیعت مجدد با ولایت وتاکید بر ارزشهای ملت انقلابی ایران، مشت محکمی بر دهان مستکبرین و دشمنان این سرزمین بزنند.

جبهه مردمی فعالان فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی آذربایجان غربی نیز ضمن دعوت از عموم مردم انقلابی شهرستان ارومیه برای حضور در این راهپیمایی ، از مسئولین میخواهد ضمن برخورد با عاملان این اتفاقات و اغتشاشات در جهت رفع دغدغه های بحق مردم در امور اقتصادی و حل مشکلات و مسایل معیشتی مردم سعی و تلاش بیشتری نموده و در مسیر رهنمودهای رهبر عزیز انقلاب تلاش مجدانه وبیش از پیش بنمایند.
جبهه مردمی فعالان فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی آذربایجان غربی

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=342187

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات