اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، سهراب حیدری صبح امروز با اعلام این خبر به خبرنگاران، اظهار داشت: کلینیک تخصصی بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) میاندوآب از چند روز پیش فعالیت خود را شروع کرده و به مردم عزیز شهرستان خدمات ارائه می دهد.

وی، افزود: کلینیک تخصصی بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) میاندوآب با زیر بنای یک هزار و ۸۰۰ مترمربع و در سه طبقه در محوطه بیمارستان حضرت فاطمه(س) احداث شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب، با بیان اینکه ساخت این پروژه در سال ۱۳۹۵ آغاز و در شهریور ماه سال ۱۳۹۶به پایان رسیده است، گفت: برای ساخت، تجهیز و بهره برداری این کلینیک در حدود ۴۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی، با اشاره به اینکه این مرکز دارای بیش از ۴۵ پزشک متخصص است، تصریح کرد: بخش های جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات، نورولوژی، جراحی عمومی، جراحی فک و صورت، زنان و زایمان، داخلی، چشم، قلب و عروق، ارولوژی، پوست، عفونی، اعصاب و روان، رادیولوژی، ریه، گوارش، گوش و حلق و بینی، اطفال از جمله بخش‌های این کلینیک است.

حیدری، افزود: متخصص بیهوشی، شنوایی سنجی، ارتوپدی، متخصص رادیولوژی، بینایی سنجی، طب فیزیک، رادیولوژی و آزمایشگاه از دیگر بخشهای این کلینیک است.

وی، با بیان اینکه روزانه به طور میانگین بیش از ۳۰۰ نفر به این مرکز مراجعه می کنند، گفت: پزشکان متخصص در این کلینیک به صورت برنامه از پیش تنظیم شده توسط مسئول کلینیک، مشغول به امر طبابت و ارائه خدمات پزشکی هستند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب، تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم  در راستای ارائه خدمت رسانی مطلوب و با کیفیت و تکریم ارباب رجوع گام برداریم تا مردم از حضور در مراکز درمانی احساس رضایت داشته باشند و به همین دلیل باید خدمات درمانی و بهداشتی در سطح شهر و روستاهای ما گسترش یابد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=341021