اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس؛ سرهنگ حسین جمشیدی در حاشیه اهدای این بسته ها، اظهار داشت: با آغاز سال تحصیلی جدید و در راستای برنامه های محرومیت زدایی سپاه و بسیج سازندگی بیش از ۵۰ بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان تحت حمایت سازمان بهزیستی بوکان تقسیم شد.

وی، افزود: بسته های تهیه شده شامل لوازم مورد نیاز دانش آموزان نظیر دفتر، خودکار، مداد، مداد رنگی، پاکن، مداد تراش و کیف مدرسه است که به دانش آموزان کم توان بوکانی اهدا شد.

فرمانده سپاه بوکان، تصریح کرد: در سال تحصیلی ۹۷ نیز بیش از ۳۸۰ بسته نوشت افزار توسط قرارگاه محرومیت زدایی حمزه سیدالشهدا(ع) و بسیج سازندگی سپاه بوکان در میان دانش آموزان نیازمند روستاهای محروم بوکان پخش شد.

رئیس اداره بهزیستی بوکان نیز در حاشیه اهدای این بسته های آموزشی به دانش آموزان توانبخش بوکانی، گفت: هم اینک ۴۰۰ دانش‌آموز کم توان زیر پوشش بهزیستی بوکان قرار دارند، که در مراکز تحت حمایت این سازمان در حال تحصیل هستند.

خالد احمد نژاد، افزود: حفظ کرامت انسانی خانواده‌های نیازمند، رشد علمی و فرهنگی خانواده‌ها در جهت بهبود سبک زندگی و معیشت این خانواده‌ها مورد توجه این سازمان قرار دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=338942