∴ بسیج پیش‌قراول انسجام میان دستگاه‌های اجرایی کشور شود/ لزوم ورود جدی به مدیریت فضای مجازی/ عدالت در کنار توسعه مورد توجه باشد

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: در کنار پیشرفت و توسعه باید به موضوع عدالت اجتماعی نیز توجه ویژه شود.

به گزارش اروم‌نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در مجمع عالی بسیج آذربایجان‌غربی که با حضور رییس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، اظهار داشت: رهبر انقلاب بر تلاش دشمن در خصوص ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی و نیز ناامید کردن مردم از نظام و انقلاب اسلامی تاکید دارند.

وی، افزود: در همین راستا، هر کاری در بسیج انجام شود باید در راستای نمایش کارآمدی نظام و ایجاد حس امیدواری در دل مردم باشد. این نوعی جهاد است.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: تاکیدات رهبر انقلاب اسلامی در جمع فرماندهان سپاه مبنی بر توجه به مساله تعامل با نهادهای نظام باید مدنظر فرماندهان و مدیران سپاه و بسیج باشد.

وی، گفت: بسیج و سپاه نماد انسجام و اخوت در نظام اسلامی بوده و در تعاملات میان دستگاه‌ها پیش‌قدم هستند که باید در این مسیر بیش از گذشته ورود شود.

حجت‌الاسلام قریشی، بیان داشت: پیشرفت در زمینه‌های مختلف را شاهد هستیم اما در سایه موفقیت‌ها باید عدالت هم مدنظر باشد و چنین نباشد که پیشرفت را بدون عدالت در پیش بگیریم.

وی، تاکید کرد: مهم‌ترین مساله برای ما عدالت است.

رییس مجمع بسیج آذربایجان‌غربی، در پایان سخنان خود، با اشاره به اهمیت فضای مجازی در دوران فعلی، ابراز داشت: در بحث فضای مجازی نوعی کم‌کاری احساس می‌شود که باید توان بسیج در تامین محتوا و مدیریت این فضا بیشتر ورود پیدا کند. تاثیر فضای مجازی باید بیشتر از این بین بسیجیان تبیین شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=338041

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات