اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران شامگاه سه شنبه با حجت‌الاسلام و‌المسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی دیدار و گفت‌وگو کرد.

‌‌امیر سرلشکر ‌موسوی ‌در این دیدار ‌نیروهای مسلح نظام اسلامی را سربازان ولایت و فدائیان اسلام معرفی کرد و گفت: در بازدید از یگان‌های نیروهای مسلح در تمامی سطوح کشور، این ندا و همنوایی متحد را می‌توان احساس کرد که تمامی سربازان و افسران ایران اسلامی آماده پاسخ کوبنده به دشمنان ایران اسلامی هستند و تا پای جان مدافع اسلام و انقلاب خواهند بود.

وی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی هر روز مقتدرتر و با صلابت‌تر می‌شود، خاطرنشان کرد: خداوند متعال رعب و وحشت نظام اسلامی را در دل دشمنان ایران انداخته است تا جایی که دشمنان جرأت تفکر تجاوز به نظام اسلامی را نیز به افکار خود راه نمی‌دهند و می‌دانند تقابل با ایران برایشان گران تمام خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی نیز در این دیدار ضمن خیرمقدم به فرمانده کل ارتش‌ گفت: بحمدالله تمامی نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران افرادی مومن با تقوا و شجاع هستند که در عمل به منویات مقام معظم رهبری و حفظ و حراست از نظام اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌ و نمی‌کنند.

وی افزود: باعث خوشحالی و مسرت است که فرماندهان ارشد نیروهای مسلح در نظام اسلامی ارتباط وثیق با خداوند متعال دارند و در تمامی کارها از پروردگار متعال استمداد می‌کنند و این نشان از اشرافیت و دقت فرماندهی معظم کل قوا در انتخاب و انتصاب فرماندهان نیروهای مسلح نظام اسلامی دارد و امیدواریم این روحیه معنویت که تضمین کننده پیروزی‌ها و موفقیت هاست در میان تمامی مدیران و فرماندهان و جامعه کشور نهادینه شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=338030