∴ افتخارآفرینی نوجوانان ایران در مسابقات بين المللی کاراته جام وحدت و دوستی

رییس هيات كاراته آذربايجان‌غربی عنوان کرد؛

رییس هيات كاراته آذربايجان‌غربی گفت: نوجوانان ایرانی توانستند در بخش‌های انفرادی كاتا و كوميته افتخار آفرینی کرده و مقام های برتر در وزن های مختلف را به دست آورند.

به گزارش اروم نیوز، جواد سلیمی صبح امروز و در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در بخش كاتای انفرادی سینا احمدیان از ایران اول، یوسف سلمان از عراق دوم، متین محمدی یکتا از ایران سوم و امین نامازو از جمهوری آذربایجان توانست مقام سوم مشترک را ازآن خود کند.

وی، خاطرنشان کرد: در وزن منفی ۴۷ کیلوگرم در بخش كوميته حسن نیازی، امیرحسین بدیعی، محمد محمدلو و سید امیر حسینی همگی از ایران توانستند مقام‌های اول تا چهارم را کسب کنند.

رییس هيات كاراته آذربايجان‌غربی، در رابطه با مدال آوران وزن منفی ۵۲ کیلوگرم، اضافه کرد: رامیل بخشلیو از جمهوری آذربایجان، مهر غزاریان از ارمنستان، بهامین پیشه‌گر و علی رنجبر از ایران نیز مدال آوران این بخش بودند.

وی، بیان کرد: فاتیح کورت انس از ترکیه مقام اول، آبلایخان چشورسو از قزاقستان مقام دوم، پویا علی‌مردانی از ایران و روسلان غفارلی از جمهوری آذربایجان در وزن منفي ۵۷ كيلوگرم به ترتیب مقام‌های سوم و چهارم را کسب کردند.

سلیمی، با اشاره به مقام آوران وزن منفی ۶۳ کیلوگرم اظهار کرد: فاریک یورو عمور از ترکیه، آذر تاپدیقلی از جمهوری آذربایجان، مهدی شیرزاد از ایران، آیدوس موخات از قزاقستان توانستند مقام‌های اول تا چهارم را کسب کنند.

وی، در رابطه با کسب مدال‌های اول تا چهارم در وزن منفی ۷۰ كيلوگرم گفت: همچنين امیر محمد کاظمی و پوریا فالودی هر دو از ایران و امیت ارجان از ترکیه و تیقران هامبردزویان از ارمنستان به ترتیب موفق به کسب مدال شدند.
رییس هيات كاراته آذربايجان‌غربی، در پایان کامیل عثمانو از قزاقستان، فورکان گنچ کادیر از ترکیه، مبین پورحیدر و محمد طاها مسلمی وراکی هر دو از ایران را مقام آوران وزن مثبت ۷۰ اعلام کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=335363

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات