∴ نرخ عرضه سیب مشخص شود

استاندار آذربایجان غربی:

استاندار آذربایجان غربی در سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی بر لزوم مشخص شدن قیمت سیب با توجه به فرارسیدن فصل برداشت این محصول تاکید کرد.

به گزارش اروم نیوز، محمدمهدی شهریاری صبح امروز در سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی آذربایجان غربی که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با اشاره به مصوبات قبلی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان، اظهار داشت: احداث گلخانه، نیاز به حدود ۵۵۰۰ کلاس برای ساخت و ۶ هزار نوسازی کلاس، احداث سد مخزنی نازلو که ۳۲ میلیون مترمکعب آب ارومیه را تا افق سال ۱۴۱۵ تامین می کند و لزوم سرمایه گذاری و احداث جاده در مرزهای سرو رازی و تمرچین و نیز تجهیز پایانه های مرزی از جمله مصوبات این ستاد بوده است.

وی، با تاکید بر لزوم واریز درآمدهای استان به خزانه معین، افزود: در حال حاضر عملی شدن برنامه ششم با توجه به رتبه بالای استان در بیکاری و قابلیت های استان در سرمایه گذاری و بهبود اشتغال و بهبود سرمایه گذاری از جمله ضرورت های مهم در آذربایجان غربی است.

استاندار آذربایجان غربی، با تقدیر از اقدامات رسانه ها به ویژه رسانه ملی در خصوص عملکرد ستاد اقتصاد مقاومتی که صدها مورد برنامه توسط صدا و سیمای آذربایجان غربی در این زمینه تولید و پخش شده، ابراز کرد: تولید و پخش این برنامه ها در رادیو و تلویزیون تاثیر به سزایی در آگاهسازی افراد جامعه دارد.

وی، با اشاره به اقدامات خارج از عرف برخی نمایندگان مجلس گفت: برخی از نمایندگان به وزارت کار مراجعه می کنند و اعتبارات سلیقه ای برای استان دریافت می کنند که موجب عقیم ماندن اعتبارات پیگیری شده استان می شود و زحمات ما به هدر می رود.

شهریاری، با تاکید بر اهمیت مشخص شدن قیمت سیب با توجه به شروع فصل برداشت این محصول، گفت: طی نامه ای به معاون اول ریاست جمهوری و تقاضای مشخص شدن قیمت سیب، آقای جهانگیری این امر را به عهده وزارت جهاد کشاورزی واگذار کردند که پیگیری توسط سازمان جهاد کشاورزی استان لازم است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=333678

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات