اندازه فونت : +
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی نود ارومیه خبر داد:

تیم ۹۰ ارومیه کم هزینه اما قدرتمند است

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی نود ارومیه با بیان اینکه جمع قراردادهای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ۹۰ اورمیه کمتر از ۲.۵ میلیارد تومان است، گفت: تیم نود ارومیه یکی از کم هزینه ترین تیم ها در لیگ دسته یک کشور به حساب می آید اما جزو یکی از تیم های قدرتمند فوتبال کشور است.

به گزارش اروم نیوز، یحیی بهاری، در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل سالن اجتماعات خانه مطبوعات ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: در بحث آماده سازی پیش فصل یکی از تیم‌های منظم ایران بودیم.

تیم ۹۰ ارومیه در آماده سازی پیش فصل یکی از تیم های منظم ایران بود که با تعیین به موقع کادر فنی و آغاز تمرینات و بازی های تدارکاتی توانست نماینده شایسته فوتبال آذربایجان غربی باشد.

بهاری در خصوص حکم فیفا برای تیم ۹۰ ارومیه خاطر نشان کرد: برای جلوگیری صدور حکم فیفا اقدامات خوبی انجام گرفت که اگر حکم صادر میشد تیم ۹۰ ارومیه از پنجره نقل و انتقالات محکوم می شد.

وی افزود: در ماه‌های بعدی تلاش خواهیم کرد تا بدهی مربوط به بازیکن خارجی سابق ماشین سازی را از دوش تیم ۹۰ برداریم.

وی ادامه داد: طی ۱۰ روز اخیر مسئولان شهری کمک شایانی به رفع مشکلات ورزشگاه تختی کردند حضور استاندار آذربایجان غربی و شهردار ارومیه در مسابقه با سپیدرود بسیار مهم و تاثیرگذار بود و در صورت حمایت مسئولان صعود به لیگ برتر به زودی به واقعیت می پیوندد‌.

بهاری با بیان اینکه جمع قراردادهای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ۹۰ اورمیه کمتر از ۲.۵ میلیارد تومان است، افزود: تیم نود ارومیه یکی از کم هزینه ترین تیم ها در لیگ دسته یک کشور به حساب می آید.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=332242

مطالب مرتبط