اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، در نخستین روز از هفته دولت و با حضور مسئولان شهرستان میاندوآب، پروژه هایی در بخش عمرانی و خدماتی افتتاح و عملیات احداث پایگاه امداد جاده ای هلال احمر کلنگ زنی شد.

نخستین طرح افتتاح امروز، افتتاح شش پروژه برق رسانی در زمینه احداث پست هوایی، رفع ضعف ولتاژ، اصلاح ساختار شبکه در نقاط مختلف شهری و روستایی بود.

به گفته جمال کاظمی اصل مدیر توزیع امور برق میاندوآب برای افتتاح این پروژه ها در مجموع پنج میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

دیگر طرح افتتاحی امروز در میاندوآب، افتتاح ۹۰ واحد مسکن بهسازی و مقاوم سازی شده روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به صورت نمادین در روستای ارمناک بود.

به گفته حقوردی هادی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای احداث و مقاوم سازی این مساکن ۱۸ میلیارد ریال تسهیلات اعطا شده است.

هم چنین امروز عملیات احداث پایگاه امداد جاده ای هلال احمر میاندوآب در برده رشان آغاز شد.

به گفته نادرافشارلو رئیس هلال احمر میاندوآب این پایگاه امداد جاده ای در زمینی به مساحت یک هزار مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در مدت هشت ماه احداث می شود.

هم چنین امروز ۱۴ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهر میاندوآب که هر کدام با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال احداث شده بودند، تحویل مددجویان شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=332133