اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس، ۲۰ سری جهزیه اهدایی رهبر معظم انقلاب با حضور جمع کثیری از مسئولان شهرستان به نوعروسان نیازمند بوکانی اهدا شد.

در حاشیه این مراسم فرمانده سپاه بوکان در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد: تعداد ۲۰ سری جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری به ارزش ریالی یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال صبح امروز تقدیم نوعروسان بوکانی خواهد شد.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی تصریح کرد: این جهزیه ها شامل ده قلم (یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، یک تخته فرش، جاروبرقی، ظروف آشپزخانه، ظرف نسوز، سری کامل قاشق و جنگال، پتو و ظروف غذا خوری است که از سوی مقام معظم رهبری به نوعروسان اهدا خواهد شد.

وی ادامه داد: ارزش ریالی هر سری جهزیه بیش از ۷۰ میلیون ریال است که به مناسبت دهه امامت و ولایت از سوی مقام معظم رهبری به نیازمندان این استان اهدا شده است.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی خاطر نشان کرد: بیان کرد: یکی از برنامه های سپاه در راستای عمل به منویان رهبر معظم انقلاب تلاش در جهت ترویج ازدواج آسان و کم کردن هزینه های زندگی است و در این مسیر نیز ورود کرده است.

وی ابراز امیدواری کرد با تلاش ارگان های مسئول بتوانیم در جهت نهادینه کردن فرهنگ ازدواج های آسان به منظور حل این مشکل در جامعه گام های موثرتری برداریم.

انتهای پیام/خ

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=331428

مطالب مرتبط