∴ پویش «فصل گرم کتاب» در آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی از اجرای پویش «فصل گرم کتاب» در این استان خبر داد.

به گزارش اروم‌نیوز، جواد زاهدی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استانی، اظهار داشت: پویش فصل گرم کتاب در شهرستان‌های ارومیه، اشنویه و چایپاره برگزار می‌شود.

وی، افزود: در قالب این پویش مربیان کانون با تجهیزات آموزشی در کیی از پارک‌های شهرها حاضر شده و به اجرای برنامه‌ها می‌پردازند که از این جمله می‌توان به نقد کتاب و فیلم، اوریگامی و نقاشی اشاره کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: این برنامه تاکنون ۴ نوبت در شهرهای اشنویه و چایپاره و ۱۰ نوبت نیز در ارومیه برگزار شده است.

وی، ادامه داد: بیست و دومین جشنواره قصه گویی در ۳ سطح دختران و پسران، زنان و مردان و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها برگزار می‌شود که با توجه به تجارب سال‌های قبل امیدواریم در این دوره رتبه‌های مناسبی کسب کنیم.

زاهدی، با اشاره به اجرای بخش صحنه‌ای جشنواره در بخش قصه‌های خبرنگاری نیز گفت: برنامه قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای در این حوزه برگزار می‌شود که همزمان با شب یلدا برترین‌های آن معرفی می‌شوند.

وی، خاطرنشان کرد: مرحله استانی جشنواره مهرماه و در ماکو برگزار می‌شود که نفرات برتر این مرحله به بخش کشوری راه می‌یابند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی، در بخش دیگری از سخنان خود، در خصوص حضور یکی از نویسندگان کودک و نوجوان در ارومیه، گفت: خانم سعیده موسوی زاده نویسنده کتاب آب و تاب ۵ شهریور در ارومیه حضور می‌یابد. عنوان برنامه دو پنجره، یک لبخند است که دیدار کودکان و نویسندگان است و نافع برای هر ۲ قشر است.

وی، از راه‌اندازی ۳ انجمن در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز خبر داد و بیان داشت: انجمن سرود، انجمن هنرهای نمایشی و انجمن قصه‌گویی را راه‌اندازی کرده‌ایم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=330892

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات