اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، «علی مولایی» صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: به دنبال كسب اطلاع از طريق مردم مبني بر غرق شدن يك نوجوان در رودخانه زرينه رود، ماموران آتش نشاني بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی، اظهار کرد: اين حادثه در روستاي ابراهيم آباد از توابع بخش مركزي مياندوآب اتفاق افتاده بود و امدادگران هلال احمر و اورژانس ۱۱۵ نيز در عمليات حضور داشتند و تلاش امدادگران برای نجات این نوجوان بی نتیجه ماند.

مسئول آتش نشانی میاندوآب، گفت: این نوجوان به همراه برادر خود در حال شنا بودند که به علت بي احتياطي و آشنا نبودن به فن شنا دچار حادثه شدند و حال برادر وی که وخیم بود توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان عباسی انتقال یافت.

وی، با اشاره به اینکه این نخستین قرباني زرینه رود در سالجاری است، افزود: شهروندان خطر شنا در رودخانه ها، سدها و كانال هاي آب را جدي بگيرند و در فصل تابستان هم که بسياري از مردم به ويژه نوجوانان و جوانان علاقه‎ مند به تفريح و شنا در رودخانه ها و سدها روي مي آورند و اقدام در برخي از موارد موجب بروز حوادث جبران ناپذير مي شود.

مولایی، همچنین از خانواده ها درخواست كرد تا با توجه به وقوع حوادث متعدد غرق شدگي در فصل تابستان بيشتر مواظب فرزندان خود باشند و آنان را از شنا كردن در رودخانه ها با عمق زياد و كانال هاي آب منع كنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=329246

مطالب مرتبط