∴ توهین مستقیم یک مدیرکل به مقامات عالی نظام تنها به ارائه تذکر ختم می‌شود؟

نمایش اوج بی کفایتی مسئولان دولتی؛

اظهارات یکی از مدیران کل آذربایجان غربی مبنی بر معاند دانستن افرادی که برجام را کاغذپاره می دانند، رئیس کشوری این سازمان را به ارومیه کشاند.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز، رئیس یکی از سازمان های وابسته وزارت جهاد کشاورزی از صبح امروز وارد ارومیه شده ولی هیچ خبری از حضور وی در استان منتشر نشده است.

بر اساس اخبار رسیده و با توجه به پشت پرده های اخیر در سازمان ذکر شده، حضور بی سر و صدای این مسئول کشوری به دلیل سخنانی است که طی هفته گذشته توسط مدیرکل استانی سازمان در خصوص منتقدین برجام بر زبان رانده شده است.

مدیرکل سازمان یاد شده، طی هفته گذشته و در سخنرانی خود میان کارکنانش، افرادی که از برجام به عنوان کاغذپاره یاد می کنند را «معاند» دانسته بود!

نکته تاسف‌بار ماجرا اینجاست که لفظ «کاغذ پاره» در خصوص برجام برای نخستین بار توسط یکی از مقامات عالی نظام و در قبال اظهارات وقیحانه ترامپ و مسئولان آمریکایی مطرح شده است و به دنبال آن و در حمایت از بیانات معظم له، فعالان انقلابی در فضای مجازی با این کلید واژه به فعالیت پرداختند.

اظهارات این مدیرکل باعث اعتراضات شدیدی از سوی کارکنان دستگاه مدنظر و ارسال نامه به نمایندگی ولی فقیه دستگاه کشوری شده بود.

پس از گذشت حدود یک هفته از این ماجرا، رئیس سازمان زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی به دنبال امضای نامه اعتراضی توسط جمع کثیری از کارکنان سازمان در استان و به منظور «فقط ارائه تذکر شفاهی یا کتبی به مدیرکل دستگاه مذکور» در آذربایجان غربی حاضر شده و هیچ اتفاق خاص دیگری نظیر برکناری یا اتفاقات دیگر در این سازمان رخ نخواهد داد!

بر اساس اطلاعات رسیده و احتمالات موجود، شاید این رئیس کشوری به منظور سرپوش گذاشتن روی دلیل اصلی سفرش یعنی انجام اقدامات تنبیهی نه چندان درخور توجه در داخل اداره کل، بازدید کوتاهی نیز از یک واحد زیرمجموعه سازمان در شهرستان های جنوبی آذربایجان غربی داشته باشد.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=329180

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات