∴ تعامل دستگاه‌ها در برگزاری مراسمات ملی و مذهبی مورد توجه باشد

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی خواستار تعامل هرچه بیشتر دستگاه‌ها در راستای برگزاری باشکوه‌تر مراسمات ملی و مذهبی شد.

به گزارش اروم‌نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی صبح امروز در مراسم معارفه رییس شورای هماهنگی تبلیغات آذربایجان‌غربی، اظهار داشت: خوشبختانه شاهد تعامل و هماهنگی مناسب میان دستگاه‌های مختلف به منظور اجرای برنامه‌های ملی و مذهبی در سطح استان هستیم.

وی، افزود: این تعاملات و هماهنگی‌ها باید ارتقا یافته و نسبت به پرشورتر و بهتر برگزار شدن برنامه‌ها نیز اقدام شود.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی، با اشاره به اقدادمات شورای هماهنگی در دوران مدیریت سابق، برای رئیس جدید این شورا آرزوی توفیق کرد.

در این مراسم، همچنین سرپرست سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی، اظهار داشت: بر اساس دستور شورا و تا زمان تعیین رئیس شورا در خدمت مدیران و نماینده ولی فقیه در استان بودم.

وی، افزود: در این مدت با نصب العین قرار دادن دستورات شورا و نماینده ولی‌فقیه در استان به دنبال اجرای مناسب برنامه‌ها بودیم.

محسن شکرنیا، عنوان کرد: نقص و ضعف در کارها بوده که قطعا ناشی از ناتوانی بنده بود.

وی، بیان داشت: هماهنگی، همدلی و هم‌افزایی نهادها و دستگاه‌های اجرایی باعث رسیدن به اهداف و اجرای مناسب برنامه‌ها بود.

شکرنیا، ادامه داد: با همکاری و مساعدت نهادهای مختلف به ویژه سپاه، بسیج، نهادهای امنیتی، شهرداری و فرمانداری ارومیه موفق به اجرای برنامه‌ها شدیم که باید از این دستگاه‌ها قدردان باشم.

وی، خاطرنشان کرد: باید از زحمات مسوولان شورا در شهرستان‌ها تشکر کنم.

سرپرست سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی، گفت: در اواخر مردادماه شاهد بهره‌برداری از ساختمان جدید شورای هماهنگی در ارومیه خواهیم بود و تا چند ماه آینده کار ساخت آن به صورت کامل تمام می‌شود.

وی، در پایان خاطرنشان کرد: رییس جدید شورا در استان فردی باتجربه، فرهنگی، ولایی و بسیجی است که تبریک ویژه می‌گویم و برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون با همکاری تمام نعادها و دستگاه‌ها دارم.

طاهر بخشایی، رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی هم در پایان برنامه بر همکاری با تمام دستگاه‌ها بدون توجه به حزب و جناح سیاسی تاکید کرد و خواستار تعامل هرچه بیشتر میان مسئولان در راستای اجرای برنامه‌ها شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=328465

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات