اندازه فونت : +
دارالحافظین

به گزارش اروم نیوز، حمید معصوم زاده ظهر امروز در نشست خبری اعلام برنامه های جشنواره زیر سایه خورشید آذربایجان غربی، اظهار داشت: ۲ گروه مسافران آستان قدس رضوی از روز ۱۷ تیرماه تا ۲۳ تیرماه در استان حضور خواهند داشت.

وی، افزود: این گروه ها متشکل از ۲ خادم، یک مبلغ و یک مداح است که با حضور در برنامه ها و مراسمات مختلف در شهرستان های مختلف به اجرای برنامه های خود می پردازند.

مدیرعامل موسسه دارالحافظین قرآن کریم آذربایجان غربی، هدف اصلی از اجرای جشنواره زیر سایه خورشید را اجرای زیارت از بعید دانست و گفت: شهرستان های ارومیه، سلماس، ماکو، چالدران، چایپاره، شوط، تکاب، شاهیندژ و نقده میزبان کاروان رضوی خواهند بود.

وی، بیان داشت: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و ائمه جمعه شهرستان ها، حضور در بیمارستان، سرای سالمندان، پادگان های آموزشی، جشن های عمومی و نیز تجلیل از حامیان سیل زدگان از مهم ترین عناوین برنامه های اجرایی در طول دهه کرامت است.

معصوم زاده، در پایان سخنان خود، در خصوص ادارات مشارکت کننده در جشنواره زیر سایه خورشید، خاطرنشان کرد: دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، دفتر امور اجتماعی استانداری، ادارات کل ورزش و جوانان، صداوسیما، میراث فرهنگی، سپاه شهدای استان، شرکت توزیع نیروی برق، نیروی انتظامی و فرمانداری ارومیه از جمله ادارات مشارکت کننده در جشنواره امسال هستند.

وی، ابراز داشت: متاسفانه برخلاف وعده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر مشارکت در جشنواره امسال، شاهد بی نتیجه بودن مذاکرات نهایی و عدم مشارکت این اداره کل در جشنواره هستیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=327974