∴ ۲۰ عنوان برنامه به مناسبت سوم خرداد در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان:

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی از برگزاری ۲۰ عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت حماسه سوم خرداد در این استان خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم‌نیوز، سرهنگ جلیل وحیدی ظهر امروز و در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار داشت: همزمان با ایام گرامیداشت سوم خرداد و هفته مقاومت، ۲۰ عنوان برنامه با مشارکت دستگاه‌های مختلف اجرایی و یگان‌های نظامی در سراسر استان برگزار می‌شود.

وی، افزود: برگزاری همایش‌های ویژه با حضور اقشار مختلف مردم در قالب اقشار بسیج، مراسم تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران عملیات بیت‌المقدس در ادارات استان و نیز پرداخت خاص ائمه جمعه به موضوع مقاومت و ایثار و شهادت در خطبه‌های نماز جمعه از مهم‌ترین اقداماتی است که در این زمینه انجام می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی، با اشاره به اینکه مراسمات تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران و نیز دیدار با این خانواده‌ها از دیگر مراسمات ویژه سالروز حماسه سوم خرداد است، گفت: در این زمینه برگزاری نشست‌هایی با مضمون نقش رسانه‌ها در دفاع مقدس، اجرای مراسمات ویژه قشر دانش آموزی و دانشجویی در مدارس و دانشگاه‌ها نیز در نظر گرفته شده است.

وی، از نواخته شدن زنگ مقاومت در مدرسه نوشن شهر به مناسبت سالروز حماسه سوم خرداد خبر داد و اذعان داشت: با توجه به اینکه شهید باکری در این مدرسه دوران ابتدایی خود را گذرانده، اسناد و کارنامه‌های موجود این شهید بزرگوار در مدرسه همزمان با برگزاری مراسم زنگ مقاومت تحویل اداره کل حفظ آثار خواهد شد تا به موزه دفاع مقدس استان منتقل شود.

سرهنگ وحیدی، در پایان خاطرنشان کرد: همچنین یادواره ۴۳ شهید شهرستان ارومیه در عملیات بیت‌المقدس و نیز نشست وحدت نیروهای مسلح به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و دزفول برگزار می‌شود .

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=322939

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات