اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز به نقل از آراز سسی، حجت الاسلام و المسلمین وحید طالبی عصر چهارشنبه در جلسه هماهنگی برنامه های سوم خرداد که در سالن فرمانداری شهرستان برگزار شد، با اشاره به اهمیت سوم خرداد ماه، گفت: رمز پیروزی در هر مسئله ای مقاومت است و عزت و سعادت هر ملتی در سایه ایثار و شهادت است.

وی، تصریح کرد: اگر می خواهیم مسائل و مشکلات را به راحتی پشت سر بگذاریم باید استقامت و مقاومت داشته باشیم؛ کشورمان الگوی مقاومت در دنیا و منطقه است.

امام جمعه پلدشت، اظهار کرد: امروزه در سایه ایثارگری، جبهه مقامت در هر نقطه ای از جهان فعال شده و در برابر کفر و استکبار ایستادگی می کند.

وی، افزود: خرمشهر را خدا آزاد کرد و و در آزاد سازی خرمشهر دشمنان اسلام بزرگترین شکست خود را تجربه کردند.

به گفته وی اگر نسل های سوم و چهارم این روحیه را در خود حفظ کنند هیچ قدرتی نمی تواند آنها را شکست دهد.

* فتح خرمشهر در واقع فتح ارزش ها و اعتقادات بود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت نیز در ادامه این جلسه، گفت: فتح خرمشهر در واقع فتح خاک نبود بلکه فتح ارزش ها و اعتقادات بود.

وی، با اشاره به اینکه اقتدار کشور را مدیون خون شهداء هستیم، تصریح کرد: کلیه دستگاه ها وظیفه دارند در راستای انتقال ارزش ها به نسل جوان گام بردارند.

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی، با تاکید بر اینکه عملیات بیت المقدس با پشتیبانی مردم شکل گرفت، اظهار کرد: مهمترین رکن نظام و انقلاب مردمی بودن آن است.

وی، افزود: کشورمان در سایه خون شهداء امن ترین کشور در ناامن ترین منطقه است.

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی، تاکید کرد: باید زمینه را برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت فراهم کنیم و این زمانی موثر است که با همدیگر متحد باشیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=322577