اندازه فونت : +
دیدار فعالان انقلاب با فرمانده سپاه شهدا

به گزارش اروم‌نیوز، سردار حبیب شهسواری شامگاه دوشنبه در دیدار با جمعی از فعالان انقلابی آذربایجان‌غربی، اظهار داشت: ورود کارشناسانه نخبگان به موضوع بیانیه گام دوم انقلاب و نیز تحلیل محورهای مهم این بیانیه امری مهم و ضروری است.

وی، افزود: برای فعالیت‌های سیاسی باید با محوریت نماینده ولی فقیه در استان اقدام شود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را صاینت از انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌های دانست و گفت: در هر شرایطی بر اساس قانون اساسی آماده دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی هستیم و در این مسیر هرگز کوتاه نمی‌آییم.

در این دیدار، جمعی از نیروهای انقلاب نیز به بیان مواردی در خصوص نحوه فعالیت و نیز اهمیت اقدامات انقلابی در استان پرداختند.

مهم‌ترین موضوعات مدنظر این افراد شامل ضرورت هم افزایی جریان‌های ارزشی و انقلابی برای مقابله با فتنه اقتصادی دشمن و کمک به رفع مشکلات اقتصادی کشور، استفاده از ظرفیت عظیم بسیج مردمی و جهادی در بخش‌های مختلف جامعه، ضرورت راه‌اندازی متینگ‌های انقلابی مطالبه‌گری در استان به‌ویژه در فضای نخبگانی، استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای مقابله با اقدامات ضددینی و وحدت شکن در این حوزه و نیز لزوم استفاده از مشاوره‌های نخبگان امنی و انقلابی در تصمیم‌گیری‌های مسئولان و مدیران می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=322550